Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklisek, mennyire zavarna...

Biciklisek, mennyire zavarna titeket, ha út közben egy másik biciklis leszólítana titeket csak úgy ismeretlenül?

Figyelt kérdés
És beszélgetni, ismerkedni, együtt biciklizni szeretne. Belemennétek?
2015. aug. 13. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ameddig nem szexuális hangnemben közeledik hozzám egy másik pasi, addig nem zavar a dolog.
2015. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszer volt már ilyen, szerintem montisok között ez nem olyan ritka. Aztán együtt mentünk tovább, de olyan is volt, hogy telefonszámot cseréltünk, és később többször bicajoztunk közösen.
2015. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Miért ne. Amíg a saját bringáján ül, nem tud megerőszakolni :D

Én kifejezetten örülnék is neki, ha tudnék így pár barátot, ismerőst találni. Eddig sajnos még nem kerültem ilyen helyzetbe.

2015. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, amennyiben normális és nem akar megerőszakolni ilyesmi.

Egyébként is szoktam segíteni pl: mentem a napi körömet és egy kb 30 éves nő tolta a biciklit és leintett.

Megálltam megkérdezte hogy tudok e segíteni mert úgy nézek ki mint aki ért hozzá. Csak le volt esve a lánca :D

Vagy adtam már útbaigazítást is meg ilyenek.

Szóval örülnék neki főleg ha egy jó csaj lenne az :D

----

Üdv: egy freerider (umf hardy3)

2015. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
4-es, arra nem gondoltál, hogy te szólítsd le a jó csajt? :D
2015. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csak akkor örülök az ismerkedőnek, ha szexuális céllal közeledik!
2015. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

zoligyerek, valóban? :D


[link]

2015. aug. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Wadmalac ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag ilyen megszólítással ismerkedtem meg a volt menyasszonyommal. Így hoztam jó néhány tagot a kerékpáros klubnak. Az elmúlt 25 évben legalább 50 ilyen spontán elbeszélgetésem volt idegen bringásokkal és mindegyik valami pozitív eredményt hozott, ha mást nem, legalább egy jó alkalmi elbeszélgetést.

A kerékpározás egy életforma és tök idegen embereket is erősen összeköt.

Ezért is köszönünk minimum intéssel, ha szembe találkozunk. Kifejezetten megütközöm, amikor valaki nem reagál vissza, én úgy érzem, ez egy testvériség, amit át kell érezni és együtt jó megélni.

2015. aug. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek Wadmalac, úgyanígy érzek én is a köszönésnél, ha a másik nem köszön vissza.

Én meglepődnék, de nem zavarna, ameddig nem szeretne többet bringázásnál és beszélgetésnél. :)

(15 éves vagyok :D)

2015. aug. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!