Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyibe kerül egy közepes...

Piriiiii kérdése:

Mennyibe kerül egy közepes árkategóriájú országúti túrabringa?

Figyelt kérdés

Az Alföldön élek, ahol szinte csak hosszú, száguldásra annyira alkalmas utak vannak, és amúgy is imádok évek óta tekerni, csak nincs túl jó eszközöm hozzá. A barátnőm vett magának már hónapokkal ezelőtt egy tök jó kerékpárt, néhányszor ki is próbáltam, egy álom rajta menni, nagyon kényelmes és olyan, mintha... csak úgy áramolnék a levegővel, mikor azzal tekerek. De legutóbb megkérdeztem, mennyibe került, én legfeljebb olyan 40-50 ezerre gondoltam, hát 90 ezer volt, még a legolcsóbbik fajtából ráadásul.

Tényleg ennyire drágán kaphatóak a biciklik?

Nem szeretnék semmi extrémet rajta, egyszerűen azt, hogy kényelmes legyen, bírja a megpróbáltatásokat, a kicsit rosszabb utakat, gyors legyen. Amúgy nagyon nem mértek a biciklikhez, csak annyit tudok, hogyha felülök egyre, hogy jó-e tekerni vagy sem. :D

Nekem sajnos mindig iszonyatpocsék kerékpárjaim voltak, még városban való közlekedésre is épphogy csak alkalmasak...


2015. júl. 18. 12:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
86%

A cross trekking egy nagyon univerzális kerékpár, aszfalt, földút, nagyon enyhe terep, ilyeneken lehet vele menni, kényelmes geometriával, túrázásra ajánlott. 100-120 körül már újonnan is használható minőségűt kapsz.

Például:

[link]

Az országúti célszerszám. Ahogy a nevében van országútra, abból is a jobb fajtára találták ki. Alapvetően a leggyorsabb kerékpártípus, az egész kialakítása a sebességre épül, versenyzésre valóak igazából, nem túrázásra. Újonnan olyan 200 körül indul ami nem teljesen reménytelen eset, de 300 feletti gépek azok amik már valóban minőségiek.

Íme:

[link]

2015. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Most látom hogy te vagy piriiiii, de igen, az outi az országúti röviden.
2015. júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!