Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miből lehet észrevenni, hogy...

Miből lehet észrevenni, hogy cserére szorul egy kerékagy?

Figyelt kérdés
Remélem nem abból, hogy menet közben eltörik és elesek a biciklivel.
2014. nov. 10. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
nem. szarul forog, hangja van, elmozdul benne a tengely
2014. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megrángatod oldalra a felnit, mozog egy kicsit. Normál esetben fél, max.1 mm-nél többet nem mozoghatna. De nyugi, nem fogsz elesni a rossz kerékagytól. maximum fura érzés lesz hajtani, hogy lötyög meg fura lesz a fék, de símán haza tudsz menni vele, meg elmegy a szervízig. Magad is jvíthatod ha nem súlyos a helyzet, a kónuszon kell szorítani egy kicsit (nem nagyon), rosszabb esetben csapágygolyókat kiszedni, zsírt kitörölni WC papírral, új zsír bele, golyók vissza, és úgy beszorítani, nyertél fél évet.
2014. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 brazen65 ***** válasza:

Nekem egyszer beragadt az első, na az durva volt, majdnem fejre álltam, úgy beszorúlt hogy a tengelyt forgatta el ami kb 2mm-t beledarált a telóm szárába.

Mondjuk előtte már volt hangja, de azt hittem még hazaérek, hát neeem! -))

2014. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!