Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan kell szétszedni egy...

Hogyan kell szétszedni egy rugós nyeregcsövet?

Figyelt kérdés
Van egy új bringám,Rock machine crossride 175.(Amúgy ez a bringa mennyire éri meg az árát? 90 és 100 ezer között volt eredetileg,de én leakciózva vettem,60 és 65 ezer ft közötti áron.) Ki szeretném venni az eredeti nyeregcsövéből a rugót,hogy lejjebb tudjam ereszteni az ülést. Hogyan csináljam?
2014. nov. 5. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Legcélszerűbb lenne kicserélni egy hagyományos nyeregcsőre.

Egyébként ki kell húzni a vázból teljesen, az alján van egy csavar, amit feltehetőleg imbuszkulccsal ki lehet tekerni, és akkor kiveheted a rugót. De így meg még instabilabb lesz szerintem, de majd meglátod...


Hatvanpárezerért aránylag jó vétel volt, de gondolom nem 200 kilométeres hegyi túrákra tervezted használni. Ha igen, akkor rájössz, hogy miért érdemes 150-től kezdeni a kerékpárvásárlást. De ha nem tekersz 3-4000 km-nél többet, akkor valószínűleg sokáig elégedett leszel vele.

2014. nov. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Wadmalac ***** válasza:
Tényleg inkább cseréld le sima nyeregcsőre. A rugósat meg eladod vaterán.
2014. nov. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!