Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi lehet a kerékpárom baja?

Mi lehet a kerékpárom baja?

Figyelt kérdés
Nagyon lapos volt nemrégiben a kerékpárom hátsója, majd fel lett fújtatva, de 2-3 nap után ugyanaz a helyzet és full lapos vagyok. A belsővel lehet probléma? Mert a külső gumin nem találok semmi repedést, vagy arra utaló jelet, hogy defektet kaptam volna esetleg :S Tippek?

2014. szept. 10. 12:27
 1/3 anonim válasza:
Lehet, hogy ereszt a szelep, de a belsőn is lehet egy pici lyuk - akáctüske gyakran okoz ilyen "panaszt". Ezt csak úgy tudod kideríteni, ha leveszed a belsőt, felfújod és vízbe mártva nézed melyik részen kezd el buborékozni. Ha napok alatt ereszt le, akkor nem számíts nagy pezsgésre, ilyenkor előfordul, hogy egy-egy pici buborékocska jelenik csak meg a problémás helyen.
2014. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A belsővel lehet probléma?"

A gumi leeresztése esetén meg kell húzni az üléscsavarokat és a fékbowdeneket be kell olajozni. De ha nekem nem hiszel, kövesd az első válaszoló tanácsait :)

2014. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy tölts bele Slime-ot. Esetleg cseréld le egy Continental belsőre. Azt nem kell sűrűn fújni...
2014. szept. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!