Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen downhill/freeride...

Milyen downhill/freeride biciklit ajánlotok kezdésnek?

Figyelt kérdés

nem biztos hogy elkezdtem csak érdeklődök :D


jelenleg bmxezek, de vonz ez a stílus. bele szeretnék kóstolni. nem túl drága biciklit keresek. nem muszáj össztelósnak lennie, a teleszkóp sem kell hogy túl nagyot mozogjon ki. olyan 160-165cm magas vagyok. arra használnám hogy erdőben épített pályán mennék raklapból fadarabogkból fölfből épített ugratók is lennének.


igazából fogalmam sincs mit kellene ebben az irányban, remélem tudtok segíteni



2014. aug. 29. 23:19
 1/2 savanyújóska ***** válasza:

1. A downhill nem ez, ott egy pályán mész le, terepen.

2. Egy rendes downhill bringa 500000-nél kezdődik, és mindenképpen össztelős.

3. Szerintem olyan 2-300000-et szánj rá ha komolyan gondolod, vagy keress egy bringás fórumot, ahol nálam hozzáértőbbek el tudják magyarázni, hogy mit is szeretnél, és hogy az mennyibe kerül!:D

2014. aug. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

kicsit érdekesen fogalmaztem na :D

azzal tisztában vagyok hogy downhill össztelós meg ott csak lejönnek és annyit nem szeretnék előbb valami alapabb freeride ot vagy valamit

2014. aug. 30. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!