Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt ajánlotok?

Milyen kerékpárt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Többször 40 Km, de néha akár 100-120 Km-es túrázáshoz választanék használt kerékpárt.

Mindenképpen használt érdekel, mert azokon általában rendbe hozták már a gyárilag gyenge dolgokat, és az áruk is jóval alacsonyabb.



2014. aug. 17. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

"mert azokon általában rendbe hozták már a gyárilag gyenge dolgokat"


lol, bárcsak így lenne, ellenben azokon általában már tönkretették a gyárilag gyenge dolgokat...


egyébként Cross/trekking.

2014. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
176 cm magas vagyok, gondolom a váz mérete sem mindegy. A váltó is fontos lehet. A Cross Trekking elég sok típust takar, ezekből szűrném ki a megbízhatóbb gyártmányokat. Lehetőleg saját tapasztalatokkal rendelkező biciklizőktől várok korrekt válaszokat.
2014. aug. 17. 16:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, aktuális-e még?


Én is sokat dilemáztam, hogy milyen bicajt vegyek, pedig kevesebbeket tekerek (max 20km volt eddig egyhuzamban).


De az én választásom: egy nevenincs MTB-t cseréltem le egy Schwinn-Csepel Landrider (Trekking)-re. Eddig meg vagyok elégedve, bár mint mondtam, még csak eddig.


Azt vedd figyelembe, hogy jobbára milyen terepre szánod, mert lehet ,hogy országúti jobb neked, vagy ha sokat mész erdőbe akkor trekking vagy cross.


Majd megírnád, hogy mi lett a döntés?

2015. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!