Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt érdemes 130...

Milyen kerékpárt érdemes 130 kilósan vásárolni?

Figyelt kérdés
Városi használatra szeretném, semmi extra, csak el szeretnék kezdeni mozogni. Félek, nem bír el bármilyen. Mitől függ, hogy mekkora a terhelhetősége? A vázától, a kerekeitől?
2008. aug. 5. 21:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
36%
*láttál, néztél, hisz, korábban
2008. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! :) Sokat segíttettetek, de tényleg. Nem sértődtem meg semmin. Én sem gondoltam sértőnek a duplafalú felnit...nem értek hozzá :)


Tehát ne aluváz, duplagumi és felni...megyek bicikliszaküzletbe!


Köszönöm mégegyszer, remélem, én is tudok majd valakinek segíteni,itt az oldalon.

2008. aug. 7. 09:59
 13/15 anonim ***** válasza:
Béke veled....!...:)
2008. szept. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
vastag vázas bringát vegyél, ezek már dh-k de elég elől teleszkóp, dupla felni alapból kell.
2009. dec. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
bár már elkéstem és azóta hogy a kérdező a kérdést feltette aztóta már biztos ért a bicajhoz a felnis válsazolót védeném azzal hogy tényleg kell a duplafalú mert tesó kb 50kilos lány és egyszer mikor lejött a patkáról olyan nyolcast rakott a kerékbe hogy azt már használni nem lehetett
2011. máj. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!