Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt érdemes 130...

Milyen kerékpárt érdemes 130 kilósan vásárolni?

Figyelt kérdés
Városi használatra szeretném, semmi extra, csak el szeretnék kezdeni mozogni. Félek, nem bír el bármilyen. Mitől függ, hogy mekkora a terhelhetősége? A vázától, a kerekeitől?
2008. aug. 5. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy átlagos bicikli elbír egy 130 kg-s embert.
2008. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Igen, érdemesebb nem alumínium vázas kerékpárt vásárolnod, valamint a dupla falú gumit is ajánlom. Így valószínűleg problémamentesen fogsz gurulni az utakon :)

Aztán a bukósisakot ki ne felejtsd a vásárlásnál, lehetőleg menjen a bicikli színéhez is, valamint a lámpák is fontosak, főleg ősszel/télen mikor hamarabb sötétedik.

2008. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Én inkább felniből vennék duplafalút mintsem gumiból :D Ha belemész vmi kátyúba vagy csak szimplán kicsit ugratva jössz le a padkáról, akkor nem lesz 8 as a felniben:D
2008. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy ne auchanba meg ilyen helyeket vegyél. Ha bemész egy bicikli szaküzletbe akkor biztosan segíteni fognak! Anyukámnak (aki igaz nem 130kg) postás biciklije van, ami egy kis városi csepel bringa, és imádja. Biciklisnél vette, mert egy postát vigyázott az elözőjére és eladta. Nagyon masszív!! Biztos fogsz ilyet találni%!
2008. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
16%
Szobabiciklit!
2008. aug. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

A bunkó válaszoló(k)nak: Aki a felniset írta az egy rohadt szemétláda,kicikizni egy embert a kövérsége miatt,lehet nem is ő tehet róla és különben is biztos ezerszer értékesebb ember,mint te ,te majom és azis biztos,hogy te sem vagy tökéletes és neked is vannak hibáid amiért cikizni lehetne,ugyhogy álljál boxba a pofáddal,te bunkó!!!!magadba a gerendát,se találod meg másban meg a szálkát keresed....

Kedves kérdező:Én is a bicajos boltokat ajánlom,de én azt javasolom ,hogy előbb valami könnyebbel kéne kezdeni,ekkora súllyal,mert megterheli a biciklizés a lábat,szivet hátat. Én először a napi 1.5 óra sétát javasolom,1-2 hónapig és ,ha a szervezete átszokott a mozgásra,akkor lehet elkezdeni bicajozni,sok erőt és kitartást.

Egy sorstárs

2008. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg csak szaküzletben próbálkozz,ott ugyis olyat ajánlanak ami neked épp megfelel,sztem egy erősebb összetételű monti is megteszi!
2008. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

A "bunkó felnis válaszolót kritizálónak"

Kurvára félreértettél valamit kicsi szív,látszik hogy halvány lila fogalmad sincs a kerékpározásról!!!!!! A válaszoló segíteni akart,tényleg szüksége lesz a duplafalú felnire,különben úgy összecsuklik alatta a gép egy nagyobb huppanáskor,mint kettő betyár alatt a Répa Rozi!

Egy 103 kg-os aktív bringás......:)

2008. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
5%

Márpedig nekem van igazam :-))

SZarok a véleményedre ;-)

2008. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam a duplafalús:D Te sorstárs vagy mi a rák, te még életedbe nem láttaá kerékpárt asszem:D Én ugyan nem vagyok 130kg csak 57, de hidd el az én súlyommal is lehet 8ast csinálni a kerékbe. A duplafalú gumi... hát szerintem az inkább az ellen lenne jó h valami ne hasítsa ki. De te ezt biztos jobban tudod, és biztos többet keróztál már tőlem...:D Tudod egyáltalán mi az a duplafalú felni? Amúgy meg te néztál ismét valamit, félre hosz életem egy csiszolt gyémánt mint már korábbann írtam egy másik kérdésre.

Az előttem válaszolót tisztelem, mert olyan témában foglal állást amiben jártas!

2008. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!