Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tényleg 200 000 Ft, ami alatt...

Tényleg 200 000 Ft, ami alatt használható országútit nem lehet kapni?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék egy ilyet venni, de nagyon lassan gyűlik a pénz rá. Sóvárogva nézem, akik eltekernek mellettem. Nagyon horror árak vannak a bringás boltokban.


Ezt néztem ki:


[link]



#országúti;oúti
2014. júl. 28. 12:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
jah és részletre vettük a bringáinkat, szóval nem kell hozzá 250.000 egyben. ő 0ft önrésszel sokhavi sokezerrel:) én 150 önrésszel és 12havi ~10000 vettem az enyémet.
2014. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"" egy országúti kerekébe 8-ast raksz, az a te böszmeséged,""



Ez nem pöszmeség kérdése hanem a silány minőség oka!


A legjobb kerékpárom eddig egy használtan vett KOGA MIYATA volt. A kerékpárt hibásan vettem 10 ezer forintért a "racsnyi" be volt állva az az örökhajtós volt. Kicseréltettem a "racsnyit" a többi alkatrész mind eredeti volt rajta. Ezzel a kerékpárral rengeteget mentem egyszer a kékes tetőről lefelé belementem egy szép nagy kátyúba, megálltam mert még a fogaim is összekoccantak azt hittem nyolcas lesz vagy valami- a kerékpárt átvizsgálva semmi hiba nem keletkezett. A Meridával amit jóval kevesebb ideig használtam és vigyáztam rá jóval több gond volt és ráadásul még nyolcas is lett a kerékben.


Nekem a Meridák közül a legolcsóbb országútim volt mert több lóvé nem volt rá. Azért szántam rá majdnem 200 ezer forintot, hogy legyen egy jó minőségű gépem. De idővel rájöttem, hogy csak a márkanevet kellet megfizetni mert minőségileg vannak kifogásolni valók.

Egyébként mivel a helyi kerékpárszervizessel jó kapcsolatban vagyok - gyakran járok hozzá beszélgetni, nemrég volt nála egy KB: 3 éves merida 901-es aminek a marokváltója tönkrement.


A KOGA MIYATA amit 7 évig használtam soha semmi gond nem volt! Ez egy igazi japán megbízható márka.

Sajnos családi okok miatt el kellet adnom. Amikor már rendeződtek a dolgok megpróbáltam visszavásárolni de az új tulaj erről hallani sem akart - sajnos.

2014. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Jobban jársz ,ha veszel egy (nem szarrá használt) használt kerékpárt. Én most vettem 180 000-ért egy 2012-es meridát ami 105-ös szettel van felszerelve , újonnan 300 lenne.
2014. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!