Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tényleg 200 000 Ft, ami alatt...

Tényleg 200 000 Ft, ami alatt használható országútit nem lehet kapni?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék egy ilyet venni, de nagyon lassan gyűlik a pénz rá. Sóvárogva nézem, akik eltekernek mellettem. Nagyon horror árak vannak a bringás boltokban.


Ezt néztem ki:


[link]



#országúti;oúti
2014. júl. 28. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50 ezerért lehet! Én 35 ezerért igaz használt~3 éve.
2014. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
felhasználási igénytõl függ, ha csak néha túrázni, gyorsabban eljutni a-b-be ilyenekre kell, akkor legolcsóbb belépõ kategóriát megkapod 100-150 között, ha már komolyabb edzésre használnád, akkor érdemes 150-250 közti árkategóriában gondolkodni, ha amatõr versenyeken is indúlnál, akkor a csillagos ég.
2014. júl. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Használtan ilyen árért jobbat is ki lehet fogni..
2014. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Ezeknek a modern országútiknak nincs "lelkük".

De ezt csak akkor fogod igazán megérteni, ha volt/van régi Peugeot/Puch/KTM/Favorit/Bianchi országútid. Számomra az vált ki sóvárgást, ha egy szép, jól karbantartott, régi kerékpárt látok.

2014. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem egy Peugeot országútim van három éve vettem használtan jó állapotban 30 ezerért - de már nem adnám semmiért.

Tavaly cseréltem a hátsó kereket egy újra. A kerék ára 70 ezer forint volt, új fogassort kapott (11-24) és új láncot. Nagyon a szívemhez nőt.

Vehetnél egy használt országútit, közben gyűjthetnéd a pénzt egy újra, én is így terveztem de már én erről lemondtam a használt országútimmal nagyon meg vagyok elégedve.

2014. júl. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, lehet használt lesz belőle, csak nehéz jót kifogni vagy nem jó helyen nézelődöm.
2014. júl. 28. 16:38
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

nekem meg egy vadi új meridám van, és mivel egy tárgyról beszélünk, nem is várom el, hogy "lelke"legyen... Viszont a 100%-os megbízhatósággal, a még 1.5 év után is sokszor meglepően fantasztikus csapágyak, amik még akkor is szinte változatlan sebességgel gurítanak, mikor a lelkes használt bringások, már 40-et tekertek... az ilyen apró technikailag modernebb és csak a kényelmemet szolgáló kellemetességek kárpótolnak, amiért nincs "lelke"

És volt már régi peugeotom is, és favoritom is, és hiába volt "lelkük" ha volt nekik, akkor is csak elavult ganékupacok a meridám mellett...

2014. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt szeretném kérdezni,melyik Merida típus van Neked, mennyibe került?
2014. júl. 28. 20:58
 9/13 anonim ***** válasza:

""nekem meg egy vadi új meridám van, és mivel egy tárgyról beszélünk, nem is várom el, hogy "lelke"legyen... Viszont a 100%-os megbízhatósággal, a még 1.5 év után is sokszor meglepően fantasztikus csapágyak, amik még akkor is szinte változatlan sebességgel gurítanak, mikor a lelkes használt bringások, már 40-et tekertek... az ilyen apró technikailag modernebb és csak a kényelmemet szolgáló kellemetességek kárpótolnak, amiért nincs "lelke"

És volt már régi peugeotom is, és favoritom is, és hiába volt "lelkük" ha volt nekik, akkor is csak elavult ganékupacok a meridám mellett""



Nos! Akkor elárulom neked, hogy én a Merida 880 road rice kerékpáromat cseréltem le egy régebbi peugeotra!


A Meridám "kiváló" csapágyai és a konúsz szépen "berágtak" és cseréltetnem kellet 2000 kilométer után! A kerékben pedig nyolcas volt amit kétszer szedetem ki a szerelővel!

2014. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

7-es bátyám


Merida Race Lite 903


utolsónak meg annyit, ha egy országúti kerekébe 8-ast raksz, az a te böszmeséged, nem a bicikli hibája... egyébként meg ne beszéljünk már úgy, mintha a 8-as a típushibák közé tartozna...

2014. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!