Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Érdemes újramaticázni a biciklit?

Érdemes újramaticázni a biciklit?

Figyelt kérdés
Van egy tizenéves Hauserem, a napokban elhatároztam, hogy felújítom. Nagyon megmattult a festése, a bowdenek is megkoptatták a vázat,ahol érintkeznek vele, így újra kell festeni. Kap egy-két új dolgot is, ami gyárilag nem volt rajta. A modellt (Over Sized) nem gyártják már, ahogy tánanéztem, nem találtam matricát se. Érdemes ezzel foglalkozni vagy hagyjam "pőrén" a vázat?

2014. máj. 4. 12:24
 1/3 A kérdező kommentje:

*újramatricázni

*utánanéztem

2014. máj. 4. 12:27
 2/3 Xyrot ***** válasza:

Egy jobb biciklis üzletben találsz régebbi matricákat amiket vagy olcsón vagy ingyen oda adnak..azért mert régiek nem kell azt hinni, hogy nem szépek..sőt..

Nekem van egy régebbi országúti biciklim..elég rossz állapotban volt..de kis türelemmel és pénzel elég jól rendbe tettem..olyan mintha most, jött volna ki a gyárból..szerintem megéri :)

2014. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
No de más egy veterán országútit felújítani, és más egy alsó kategóriás mindenes bicajt. A Hauser kínálata a tesco szinttől az alsó kategóriáig terjed, így nem biztos, hogy megéri a befektetés. Persze más a helyzet, hogy ha annyira a szívedhez nőtt, hogy mindenképp fel akarod újítani.
2014. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!