Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megéri a Tescoban biciklit venni?

Megéri a Tescoban biciklit venni?

Figyelt kérdés
Számomra eléggé jónak tűnnek és szépek, de nem tudom, hogy mennyire strapa bíróak és megbízhatóak.:S

2014. ápr. 28. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha egy faluban laksz, és a200 méterre lévõ boltba/kocsmába járásra kell, arra még sok is, de ha biciklizni akarsz, akior csak csalódásokat fog okozni.
2014. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha esetleg dekorációnak szánod, másra nem használod, akkor úgy sokáig bírja, de amúgy nem.
2014. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha jónak tűnik, akkor nem tudod, mit kell rajta nézni, mert elárulom, nem azt, hogy mennyire szépre van megcsinálva (mellesleg szerintem nincsen). Ha csak nem árul a Tesco újonnan valami rendes márkát, akkor a saját vashalmait továbbra sem szabad megvenni.


Az előttem levők jól írják, full sík terepen pár métert arrébb menni vele, vagy rossz környéken használni, ahol nem sajnálod annyira, hogy ellopják, erre jók azok a bringák.

2014. ápr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem mindenre van ellenpélda. Nekem több mint 10-éves Auchanos Alpha MTB-m van és azért annyit leírnék, hogy ki lehet fogni olyan bringát ami időtálló és szerethető. Az igaz, hogy ami nekem van bringa, annak a pedálját és a hajtókarát azonnal cseréltem bikeposi+ive -re, de a többi az teljesen korrektnek mondható(Simano marokváltó, SelleRolyal nyereg, Zoom Endura368 első teleszkóp, Altrix Warrior dupla alufelni, Alrix kormányszarvak, Assess tárcsafék elől és gyors záras az ülés és az első kerék) . Igen, nehéz mert acélvázas,de ezek azért elnyűhetetlenek is.

Egyébként , ha átmatricáznám (vagy rászitáznék)a vázat akkor meg lehetne mondani, hogy ez biza Auchan bringa? Mert ahogy én feltuningoltam (műanyag sárvédő, VenturaX computer, lámpák, nyeregtáska...) az egy elég komplett és korrekt masinát sugall. Laikusok meg is nézték, nem egyszer, hogy ez nem semmi bringa. Na persze nem kezdett ettől hízni a májam, sőt azért magamban kicsit nevettem is.

Az ezt megelőző bringám pl. alu vázas volt. 24"-os és annak a teleszkópja bekeményedett, dupla alufelni se volt.... Apámnál landolt, falura a boltba menésre még azért jó volt.

Ez immáron tizenx éve sokat megélt. Csapattam nyaranta rendszeresen a normafától Gazdagrét felé, meg budakeszi felé és semmi baja.

2014. ápr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A válasz: nem. Ha jót akarsz magadnak akkor kicsit spórolva már normálisat is kapsz. 33e forintért kapsz a Decathlonban (én ennél alább nem adnám de ezt is csak az olcsóság miatt írtam). A sima bringa boltban Neuzer Nelson 18 típust már 41e forintért kapsz. Inkább olyan helyen vásárolj ahová bármikor visszamehetsz ha gond van.
2014. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!