Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vácról Diósjenőre tudnátok...

Vácról Diósjenőre tudnátok nekem azfaltozott utat mondani, ami nem a 2-es?

Figyelt kérdés

Hello.

Szóval hogy tudnék ide eljutni?Amint mondtam ne föld úton és ne a 2-esen, mert ott tilos kerékpározni.



2014. márc. 27. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Felétek nem érhető el a google maps?
2014. márc. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi az építő jellegű hozzászólást.Működik a google maps és hidd el meg is néztem, viszont a google maps egyrészt nem mondja meg, hogy melyik út aszfaltozott és melyik nem valamint és nem találtam olyan útvonalat ami ne használná a 2-es utat.(Persze eltekintve egy hosszú Rád Penc Keszeg Ősagárd Nőtincs kerülőtöl)
2014. márc. 27. 19:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Megnéztem műholdkép alapján, (akkor látszik, hogy földút vagy sem)


Berkenyétől van aszfalt út, viszont odáig nincs más alternatíva mint a nagy kerülő, vagy a 2-es út.

Vagy a Gombási úton hagyod el Vácot és mész a 2-es útig, vagy Verőcéig elmész, szinte visszafordulsz és akkor kicsit később érkezel a 2-es útra.

Szerintem hívd fel a rendőrséget, tájékozódj náluk, mit tudnak ajánlani a sok kilométeres kerülőn kívül.

Érdeklődhetsz még a Magyar Kerékpárosklubnál, hátha ők ismerik a helyzetet, vagy épp nem, és akkor felfigyelnek rá.

2014. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Szia!


Ha még aktuális. Vác - Rád - Penc - Ősagárd - Nőtincs - Nógrád - Diósjenő.


Ha hajlandó vagy egy kis terepet csempészni bele, akkor:

Vác - Verőce - Kismaros - Szokolya - Királyrét - túristaút - Nógrád - Diósjenő


Itt találsz egyébként a környék kerékpárútjairól leírást:

cszfc.blogspot.hu

2014. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Bocs. Meg is találtam neked a leírást. :)

[link]

2014. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Egyébként igen, ezeket ismertem és sajnos outisként nem vagyok biztos benne, hogy az a királyrét-Diósjenő átkötő murvás útszakasz megfelel egy országúti bringának.A másik meg viszonylag nagy kerülő, szóval ezek szerint tényleg nem megoldható kerülő nélkül aszfalton Vácról Diósjenőre.

Mégegyszer köszi.

2014. márc. 31. 21:51
 7/10 anonim válasza:
Sajnos a kerülő elengedhetetlen. Bár a Verőce felé vezető kerékpárúton ki van téve, hogy Rétság 16 kilométer, mégsem ajánlom. Egyszer a nőtincsi elágazástól Szendehelyig jöttem, de nem volt egy veszélytelen vállalkozás. Pedig ott még gurulsz is lefelé. Sok a kamion, és nem nagyon foglalkoznak veled.
2014. ápr. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen,ismerős én az ellenkező irányba mentem már a 2-esen a Naszály hegyről levezető űttól(ami borzalmas állapotban van)a Verőcére menő útig.Ezt a szakasz is csak azért mertem bevállalni, mert végig 4% körüli lejtő ami országúti kerékpárral percek alatt megvolt, de ha továbbmentem volna ott már emelkedne az út és amit te is említettél, hogy a kamionok miatt ez már elég veszélyes lett volna.
2014. ápr. 1. 21:07
 9/10 anonim válasza:
Királyrét-Nógrád átkötőt szépen megcsinálták, némi kompromisszummal outival is bevállalható, csak ne eső után menj :)
2018. szept. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2018. szept. 26. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!