Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az U lakat a jobb vagy a lánc?

Az U lakat a jobb vagy a lánc?

Figyelt kérdés
Szeretnék zárat venni a bicómhoz, de nem tudom eldönteni hogy milyen legyen. Az U lakatról az mondják hogy erős, viszont körülményes lekötni vele a bicajt (sok tároló úgy van kialakítva hogy nem ér oda a lakat középről), viszont könnyebb a láncnál. Szerintetek melyik a jobb?

2014. márc. 6. 20:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
azt nem ártott volna előtt megkérdezni, hogy milyet vegéyl, mert attól hogy lánc, önmagában még enm véd meg. lehet, hoy kidobtál egy rakás pénzt valamire, ami annyit ér mint egy ulakat. a kryptonenál eddig nem ismerek jobbat, azt nem tudom, hogy az olcsó másolatai mennyire jók, de az összes többinek van gyenge pontja.
2014. márc. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utánanéztem, tudom hogy a Kryptonite és az Abus a legjobb márka de jelenleg nem tudok 15-20 ezer Ft-ot kiadni lakatra. Amit vettem lánc arról sem írnak rosszakat, ugyanakkor a bringám se ér egy vagyont, azért védem mert ha nincs akkor marad a gyaloglás. Aki bringát lopni megy az a legdrágább lakatot is hamar kivégzi.
2014. márc. 11. 21:55
 13/14 anonim ***** válasza:

ha úgyis kivégzik, akkor minek vettél lakatot? szerintem te is tudod hogy csak kifogásokat hordasz össze.

kipróbálhattál volna valami kryptonite-másolatot is, azok 4Ebe kerülnek.

mostmár mindegy.

2014. márc. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Így is 6500-at adtam ki érte.
2014. márc. 12. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!