Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit gondoltok, hasznos lenne...

Mit gondoltok, hasznos lenne egy olyan weboldal, ahol az aszfaltutak minőségét lehetne rögzíteni? Kifejezetten bringásoknak.

Figyelt kérdés

Sok bicajos weboldalt találtam már, de ahol egy- egy útszakasz minősége olvasható lenne, olyat nem. Szerintem ez fontos szempont, de lehet, hogy a "nagyoknak" kevésbé számít?

Olyasmire gondoltam, hogy rá lehetne keresni településevekre, s utána kis szöveges leírás. Pl. Kecskemét

Kecskemét- Nagykőrös: épített kerékpárút, széles, jó minőségű, bringások mellett sok görkoris is megfordul

Kecskemét- Ladánybene: felüljáróig jó minőségű, széles kerékpárút, Lmizsei kereszteződésig kifogástalan, viszonylag kisforgalmú autóút. Elágazástól Ladánybenéig foltozott, hibás aszfalt, de messze nem járhatatlan.

És így tovább. Mindenki feltölthetné a tapasztalatait, és akkor egész jó kis adatbázist lehetne létrehozni.

Nem lenne hasznos?


2014. márc. 3. 09:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hasznos lenne (csináld meg, aztán mikor már van szép látogatói kör, akkor kaszálhatsz a kerékpárboltos hirdetésekkel)
2014. márc. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen, jó ötlet, én országútizom és jó lenne előre tájékozódni hogy valahol végig az aszfaltot kell bámulnom vagy nézegethetem a tájat is jobbra, balra anélkül hogy beakadna valamibe a kerekem.
2014. márc. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
és segítenètek is egy ilyenben? küldenétek adatot, ha meglenne a lap? Egyelőre egy ingyenes, blogspot oldalban gonolkozok csak
2014. márc. 3. 10:35
 4/17 anonim ***** válasza:
szerintem ha elindítod, akkor bringás fórumokba kell benyomnod az ismertetőt és a linket ... aztán majd alakul
2014. márc. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Így gondoltam, csak tájékozódom előzetesen? :)
2014. márc. 3. 12:24
 6/17 A kérdező kommentje:
A kérdőjel nem tudom, hogy került oda, nem volt szándékos.
2014. márc. 3. 12:27
 7/17 anonim ***** válasza:
Pont az ilyen problemak elkerulese miatt tartjak ugy a bolcsek, hogy jart utat jaratlanert el ne hagyj! :)
2014. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
No de ez elsősorban nem is azoknak szólna, akik napi szinten munkába járnak bringàval, hanem azoknak, akik túráznak, kirándulnak, vagy magáért a tekerés öröméért tekernek.
2014. márc. 3. 16:27
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem kell mar feltalalni a terkepeszetet :) Minden terkepen jelolve van, sot osztalyozva van az utminoseg.

Kerekparos oldalakon rengeteg utleiras talalhato, aki ismeretlen tajra keszul, szinte mindenrol talal leirast a Neten. Amugy sem vaktaban bringazik senki, tehat szerintem kulon weboldal nelkul is, ez a tema mar nagy altalanossagban mukodik.

2014. márc. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nos, örömmel olvasom a soraidat, de megtennéd, hogy linkelsz egy ilyen oldalt? Mert nekem még nem sikerült találni, de lehet, hogy csak rosszul kerestem. Nyilván, túraleíràsokat sokat találtam, és azt is tudom, hol van aszfalt :) De ahol osztályozva is van?!
2014. márc. 3. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!