Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek a Gepida...

Mi a véleményetek a Gepida Sirmium Pro-ról?

Figyelt kérdés
Egy sirmium pro 2013 vásárlasa előtt vagyok. De mivel nem kevés pénz ezért szeretném kikérni a véleményeteket. Egy kerékpárboltos azt mondta, hogy felejtsem is el hogy gepidát vásárolok mert folyamatosan viszik vissza javításra őket hozzá. Ám lehet azért mondta hogy az ő általa ajánlott Merida 20MD-t vegyem ami meg én szerintem nem olyan jó. Továbbá azt mondta az AVID fékekre és különösen az elixir 1-es típusra hogy kukába sem valók olyan rosszak és ami a meridán van Tektro novela típust vegyem mert mindenki meg van vele elégedve. Szerintem azért mondhatta hogy az ő termékét vegyem meg de szeretném megkérdezni hogy ti mit gondoltok erről. Esetleg még javasolhatnátok más márkát is vagy típus. Max. 145.000Ft. értékben. Köszönöm! Országútra illetve néha terepre használnám.

2014. jan. 11. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt nézz szét:

www.testbike.hu/velemeny/tarcsafek/tektro-novela

www.testbike.hu/velemeny/tarcsafek/avid-elixir-1/2012

www.testbike.hu/velemeny/mtb/gepida-sirmium

A Meridánál nem pontosan adtad meg a típust.

www.testbike.hu/velemeny/mtb/merida-matts-20-md

2014. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Online még olcsóbban is megkapod bármelyik gépet.
2014. jan. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!