Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen előnye hátránya van...

Milyen előnye hátránya van egy hidraulikus abroncsféknek egy V-fékhez képest?

Figyelt kérdés

Hova érdemes ezt inkább felszerelni? Előre? Hátra? Mert a teljes fékrendszert nem cserélném le ha nem muszáj.

A csere oka? A V-fék hatása karcsú nekem. Akármit csinálok vele, állítgatom fékbetétet cserélek-egyszerűen gyenge. Szerintem. Aztán lehet hogy nem is gyenge, csak én hemzsegem túl.

Mindegy. Fejembe vettem az abroncsféket.


2013. dec. 29. 15:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ha ok se tudjak megcsinalni akkor gyujtsd fel vagy dobd a dunaba...csak annyit hogy testbike-ot minden szempontbol felejtsd el...fixis uzletek meg..pff lattam mar uberxar ferde lancvonalu cangat kikerulni fixis mester keze kozul, es sajat szememmel lattam mar ferden becsavarva monoblokkot bp legmenobb fixis szervizebol..:D

de te tudod..biztos a fek xar..inkabb vegyel 20-30ert fekeket, bar azt se ertem hogy valakinek miert elet-halal a hatso fek...ha megnezel egy versenyzot hatsofekbetet meg 3ev utan is 100%os, de mind1...sok sikert

2013. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

hát akkor marha sok értelme volt egyáltalán szóba hozni...


"kedves beteg itt a gyógyszer amitől meggyógyulsz. illetve megggyógyulnál mert nem adom oda..." mondta a doki



de ha nem ismered nincs eselyed bejutni hozza

2013. dec. 31. 09:00
 13/13 A kérdező kommentje:

mi a fenének néznék én versenyzőt?

nem vagyok én olyan agyhalott birka hogy idegen tllakkal ékeskedjek.

én NEM VAGYOK versenyző. nem voltam vagyok leszek.

mi közöm nekem a profi ligához?

van annyi önkritikán hogy tudjam hol a helyem.

nem majmolok én senkit. azzal csak magam égetném.


én napi 10 órát dolgozom és mellette HA MARAD MÉG ERŐM / IDŐM biciklire pattanok. ha nem marad akkor nem. ennyi.



megnezel egy versenyzot

2013. dec. 31. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!