Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nektek nem megy el a kedvetek...

Nektek nem megy el a kedvetek a tekeréstől mert mindenhol azt lehet olvasni, hogy mennyire utálnak az autósok minket? Nem hogy ők is bicóznának, és nem szenyeznék benzinfalókkal a Földet.

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 11:12
 1/10 dirtboy ***** válasza:
100%
az autózás nem kedv kérdése ilyen benzin árak mellet,gondolhatod hogy okkal ül a kocsiba nem azért mert a fél fizetését a kúton akarja hagyni.
2013. nov. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
persze arra nem gondolsz, hogy a legtöbb autós nem szórskozásból kocsikázik... amúgy meg szerintem nem minden bringást utálnak, csak a böszméket...
2013. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Mert a biciklis állandóan okot ad rá. Én se szeretem őket, tapasztalatból. Egyrészt nem bír megmaradni egy helyben, cikázik az út szélén, egyenes vonalban képtelen haladni, és problémás lehet, ha pont előtted zakózik.

Másrészt nem kötelesek tudni a KRESZ-t. Alap probléma. Megyek mögöttük, épp kezdeném az előzést, kibassza a kezét balra (jó esetben), és anélkül, hogy hátranézne, már húzza is a kormányt az út közepére, mert szembe pont nem jön semmi. Arról nem is beszélve, hogy gondol egyet és még csak nem is lassít a zebrán, csak áthajt rajta tőgázzal, mikor kötelesek lennének ÁTTOLNI a biciklit a kereszteződésen.

2013. nov. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem csak a gyakorlatlan sofõrt zavarják, nekem így közel 300ezer km után nem nagyon vannak útban, brinyón ûlve, meg én nem vagyok útban az autósoknak...
2013. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Biciklisták istene, ó jöjj és tisztítsd meg eme kárhozott világot..


Sírjunk együtt.

2013. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Legalább engem nem csak az autósok utálnak. :D

Am meg hülye az a sofőr aki meglát egy bringást és "óh, ott egy kurwa bringás nyomoronc" sóhajtással a szemeit forgatja. Attól mert volt pár esete mikor gebaszba keveredett egy bringás miatt, még nem kell az egész bringás társadalmat utálnia.

A kérdésre konkrétan válaszolva pedig, nem, abszolút nem zavar, ha még idegen emberek is utálnak, nem mellesleg ok nélkül. Én mindig szabályosan közlekedem, kivéve, ha tényleg vészhelyzet van. Sokkal többször volt olyan, hogy külsősávba elém jött egy autó, ment egy stabil tempóval, majd semmi előjel nélkül belassított. Olyan is volt már, hogy a kocsisor hirtelen megállt, én besatuztam és ahogy megálltam azt láttam, hogy a hátamnál lévő autóból a sofőr engem átkoz. Na az ilyeneken jót kacagok, vagy max elküldöm az oláh kurwa anyjukba. :)

2013. nov. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem aki normálisan tud biciklizni azt nem utálják az autósok, de sok böszme b@rom biciklis van sajnos, túl sok...
2013. nov. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Cpt.Krisz válasza:
A biciklisek utálják a gyalogosokat és az autósokat, a gyalogosok utálják a bicikliseket és az autósokat, az autósok pedig utálják a gyalogosokat és a bicajosokat.... ez van fogadd el :DD
2013. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A magyar ilyen. :D Mindig a problémát keresi, hogy idegesítse magát, nem is értem...
2013. nov. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Nem hogy ők is bicóznának, és nem szenyeznék benzinfalókkal a Földet."


Igen persze. Majd a biciklivel fogja minden festő pl vinni a bútorokat, festőállványt,és az eső,hó sem lehet akadály ugyebár.. Végül is a munkahelyre átázott ruhába bemenni,büdösen leizzadva ülni bent egész nap,felemelő élmény. Persze az átöltözés nem megoldható. Továbbá,aki nem tud biciklizni egészségi állapotból kifolyólag,az se üljön kocsiba,ha messzire kell menni és sietni kell az sem lehet kifogás neked nyilván.


Én többet járok (mostmár) kocsival de szeretek bicajozni ,ha rövidebb utakra kell menni és nem kell vinni dolgokat ,akkor pár kilométer nem árt meg,de azért hülyeségeket ne beszéljünk már. A bicikli nem felel meg ,minden napi szállítós munka elvégzéséhez és sok egyéb területen sem lehetne hasznát venni. Én nem utálok minden bicajost kocsiba ülve,de többsége egy primitív barom. Mennek sötétben,kivilágitatlanúl , piroson át ,záróvonalon ,jobbkéznél mindenfele ,ha meg elütik ,mindig az autós a köcsög és az van rossz helyen. Na ,ezektől hányingerem van már, és utálom őket ! Ha lenne jogsid (feltehetően nincs) és kocsiba ülnél teljesen máshogy látnád a dolgokat,és megértenéd ,miért van veletek lassan

mindenkinek te a töke. Elég sokat megengednek az új szabályok a bringásoknak,kedvezmények ellenére sem tudnak viselkedni,és mindegyik halhatatlannak hiszi magát. A jogsisok között is van olyan,aki puszira kapja és nem tudja a kreszt + közveszélyes,de még annyi kocsit nem láttam pirosozni,mint bicajost,és azért mindenki ,aki kocsiba ül vagy motorra ,átesett valamicske kresz tanfolyamon,ellenben a sok felelőtlen hülyegyerek sokszor nekiindul a vakvilágnak bicajjal,és csak mennek,mint az állat. Sok esetben az a szerencséjük,hogy mások figyelnek és ezzel megmentik az életüket.

2013. nov. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!