Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen márkájú biciklit vennél?

Milyen márkájú biciklit vennél?

Figyelt kérdés

Körülbelül 300 ezerért szeretnék egy olyan komplett mountain bike-ot venni, ami teljesen megbízható! Amivel nyugodt szívvel elmehetek akár 300km-re is úgy, hogy ne szervízben kössek ki félúton. (Itt nem a gumicserére gondolok.)


Egyáltalán ennyiért már lehet venni svájci óra (!) pontossággal működő biciklit?


Egyszerűen nem tudom eldönteni a rengeteg márka, különféle felszereltség miatt, hogy melyik bicikli éri meg legjobban ár-érték arányban.


KTM, Merida... stb.


Persze még egy márka nem garantálja a csúcs váltót, kereket, villát... Vagy rosszul gondolom?


Vannak tapasztalataitok ilyen árkategóriában? Legyen jó vagy rossz, mind érdekel.


Nem szeretnék még egyszer abba a hibába esni, mint egy olcsóbb bicajjal, ami többet volt szervízben, mint alattam. :D



2013. nov. 2. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
300e-ért már nyugodtan megveheted kb bármelyiket. De ennyiért ne várj csúcskategóriát.
2013. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elég nagy baj ez. Te mit tartasz csúcsnak? Milyen bicajod van?


Millióért ki a franc tud venni már? Ez is brutál egy bicajért szerintem. :D

2013. nov. 2. 11:34
 3/5 anonim ***** válasza:

300e-ért kapsz egy jó biciklit, de nem csúcskategóriát. Ha online veszed, akkor kb 20%-kal olcsóbban kapod meg ugyanazt. Nézz szét! Ennyi pénzért már nyugodtan megvehetsz bármit.

Autóból is kapsz 4-5M-ért egy jó autót, de nem csúcskategóriát. Ez ugyanaz.

2013. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel kérdező vannak többmilliós bicajok és köztük elég nagy a skála, láthatod, hogy ez még mindig inkább az elején helyezkedik el. Persze, lehet belőle nagyon jót venni, főleg online vagy használtan, de újonnan ez még mindig nem a svájci óra kategóriája.


Az új downhill, vagy össztelós MTB kerékpárok kb innen kezdődnek, és ettől csak fentebb mennek, te is megnézheted a katalógusban.


A magyar "hegyekre" sokak szerint fölösleges egy szintnél többet áldozni, ha nem használnád extrém dolgokra ennyiért egy első telós MTB, ha jól karbantartod, megszolgálna.

2013. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ennyiért kizárólag újat vennék. [link]
2013. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!