Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kerékpárról?

Figyelt kérdés

[link]

sajnos nem találtam olyan oldalt, ahol ugyan azok az adatok mint az enyémnél, ezért megpróbálom leírni....

villa: rst capa 80mm

gumi: rubena

fékek elől-hátúl: tektro-tektro v-fék

hátsó váltó: shimano deore

lánckerék: shimano

első váltó: shimano alivio

agyak elől-hátul: quando-quando

egyébként ez egy cseh bicikli, 2013-as, 120 ezer forintért vettem.azt mondta az eladó, hogy ez egy belépő szintű bicikli, megfelelő minőségű alkatrészekkel.

ne nézzetek hülyének a leírás miatt, de tényleg nem találtam ugyan ilyet:DDD

amúgy 24 sebességes, és 26-os.



2013. aug. 28. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
A linken lathato szep canga-kinezetre nekem bejon,szerelese alapjan tenleg belepo szintu,de ha karban tartod jol fog szolgalni.
2013. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mire akarod használni? Amúgy nem rossz, de csak az alkatrészek egy részét írtad le. villától nem kell nagy csodát várni, városban jó, terepen már kevésbé. Fékeket amint lehet cserélném Shimano vagy Avidra. Váltók hobbi szintre tökéletes.
2013. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

normális úton használnám.

azt állította az eladó, hogy ez már olyan canga, amit ki lehet vinni erdőbe.

egyébként mi érdekelne még a biciklivel kapcsolatban?

már csak azért, mert mondtad, hogy nem mindent írtam le:D

2013. aug. 28. 21:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Felni, karok ami még érdekes lehet. Amúgy tapasztalatból mondom, mert anno nekem is volt RST capa, és az tényleg nem való terepre a véleményem szerint, mivel nincs benne normális csillapítás.

Mondjuk én elkezdtem maratonokra járni, és azért is lett lecserélve egy komolyabbra. Ha neked is majd tetszik ez a hobbi, úgyis lecseréled apránként a cuccokat saját ízlésed szerint.

2013. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!