Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit gondoltok erről a kerékpár...

Mit gondoltok erről a kerékpárról? Valaki próbálta már?

Figyelt kérdés

[link]

Megéri megvenni?


2013. máj. 25. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

a váz meg a villa jó lenne, de a többi alkatrész eléggé olcsójános, ennyiért rakhattak volna rá legalább pár jobb darabot

inkább vegyél egy acélvázasat, ha nem a vázanyaga legfontosabb, de jobb alkatrészekkel legyen felszerelve

80-ból jobbat raksz össze magadnak

2013. máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, ebben az összerakósdiban elég béna vagyok.
2013. máj. 25. 23:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg sajnos annyira nem vagyok otthon abban hogy melyik alkatrész éri meg a legjobban.
2013. máj. 25. 23:11
 4/5 anonim ***** válasza:
én tavaly vettem egyet, a hajtókar 1 hónapig sem bírta, ahol vettem, azt mondták, nincs garancia, mert ilyen nem történik rendeltetés szerű használat mellett... A kicseréltem a hajtókart, ezután kb 2 hét és már mindkét kerékben óriási 8as és tojás volt... szerencsére el tudtam adni az eredeti ár 3/4 ért egy baleknak, és félve de vettem egy csepel torpedót, mondván adok egy utolsó esélyt az "olcsó" országútiknak... a torpedóval a mai napig 100% meg vagyok elégedve semmi probléma nincs vele, 120kg -omat is bírta lazán, kb 1500-2000km lehet benne most.
2013. máj. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A torpedón én is gondolkodtam, meg elég jó véleményeket is olvastam róla. Szóval érdemesebb lenne azt megvenni? Nagyjából pont ebben az árpategóriában keresek bicót.
2013. máj. 26. 12:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!