Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen külsőt vegyek?

Milyen külsőt vegyek?

Figyelt kérdés
Egy pár 622x23 külsőt szeretnék vásárolni, melyek a jelenleg épülő fixim részeit képeznék. Nagyából 3000Ft-ot szánnék darabjára, vegyes használatra lenne. Minél jobb defekt állóságút szeretnék.

2013. aug. 24. 16:06
 1/10 claidheamohmor ***** válasza:

Ennyiért talán a CST Czar.

Nekem is az van, amikor vettem, még drágább volt. Használható.

(Bár ezzel is kaptam már defektet, az a nyomorult királydinnye, vagy mi ez, ami itt pesten tonnaszám terem, az pont tudott bele csinálni egy lassú defektre való lyukat. Előtte viszont Michelin Dynamic volt, azzal hetente kaptam 3-5 defektet, kibírhatatlan volt.

A Schwalbe Blizzardnak viszont nyomába se ér, de az eleve sokkal drágább volt, meg már nem is gyártják :/)

2013. aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Wadmalac ***** válasza:
Nekem tapadásra, kopásra, nyomástűrésre a Michelin és a Vittoria vált be legjobban, persze én csak negatív mintás országúti gumiban teszteltem őket.
2013. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

3000,- Ft hatar alatt?


Itt egy megfelelo: [link]

2013. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Wadmalac ***** válasza:

A Michelin Tracer-t, pontosabban a meg nem mondom milyen fantázianevű utódját utoljára valami 2900-ért vettem, azóta lehet, hogy elszállt az ára.

Hát igazán gyengébbet szerintem nem érdemes.

2013. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
CST, teljesen jó minőség nem reped szét pár hónap múlva, és korrek ár
2013. aug. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 claidheamohmor ***** válasza:
... de mivel a defektállóság is szóba került, a Michelin és a Vittoria nem játszik ebben az árkategóriában. (Pontosabban: ebben az árkategóriában ViTtoriával nics tapasztalatom - talán mert ő ebben az árkategóriában nincs is :XD -, a Michelintől meg ebben az árkategóriában csak ELtanácsolni tudok mindenki. Tapadás ide vagy oda. Az egy defektmágnes. Napi szinten használtam, és addig sosem gondoltam volna, hogy lehet hetente ötször defektet kapni. Az előírt nyomáson, aszfalton. Ha más mondja, szemberöhögöm.)
2013. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 claidheamohmor ***** válasza:
(... úgyhogy aztán vettem CST-t, nem vagyok vele maradéktalanul elégedett - ld. királydinnye {fél év alatt kétszer - nem pedig hetente ötször} - de MESSZEMENŐEN JOBB, mint a Michelin, és a tapadással és a kopással sincs eddig gond.)
2013. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Wadmalac ***** válasza:
Hát nekem a Michelin Tracerrel és utódjaival (más fantázianéven ugyanaz a minta+anyag) sosem volt defektem, pedig ütöm a 120 kg-ot és 20-as széleset használok. De odafigyelek, hogy mindig meglegyen a 8 bar. A Vittoria Zephyrrel volt néha kígyómarás, de szerintem az akkori felnin is múlt, túl széles volt a 20-as gumihoz.
2013. szept. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 claidheamohmor ***** válasza:
Csak a Michelin tracker darabja kb. 6000.
2013. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 claidheamohmor ***** válasza:
Egyébként nekem Michelinből az Orium volt, ami a legalja. (árban is, minőségben is :P)
2013. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!