Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeretem a retró kerékpárokat,...

Szeretem a retró kerékpárokat, de van néhány kérdésem?

Figyelt kérdés
Üdv, kicsit hosszabb a kérdésem, ezért itt írom le a lényeget. Tetszenek a retró országúti kerékpárok, és találtam egy jó állapotú Gudereit-et a közelben, szinte minden eredeti, külsőt viszont valószínű cserélnem kell. Ez lenne az első országútim, túrákra mennék, rövidebb és hosszabb távon is használnám, ezt meg lehet tenni egy 20 éves bringával, vagy nem bírja már a terhelést, és többet bütykölném mint hajtanám?
2013. aug. 19. 18:01
 1/2 anonim válasza:
Én három hónapja vettem egy retro országútit, nagyon szeretem. Csak bíztatni tudlak!
2013. aug. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem bírják már a terhelést? Ha jó műszaki állapotban van ,többet bír ,mint az újak ,ezt garantálom neked. Nekem is régi "kecském" van,annyi ,hogy a gyári acélfelnit mindenképpen érdemes cserélni alura,mert azt legalább lehet jól centirozni és ha vizet kap jobban meg is tudsz állni. Aztán ha éktengelyes,akkor érdemes rá venni 4 szöges középrészt/hajtókarokat,mert az ékes könnyebben roncsolódik,bár 180-200ft hozzá az ék,nem egy nagy beruházás. Régen azért még anyagból csinálták ezeket,nem modern az enyém sem,de szét nem hullik az is biztos. Nem kell szerelni sokat,nagyon megbízható.
2013. aug. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!