Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Peugeot márkájú régebbi...

Peugeot márkájú régebbi országúti versenykerékpár jó minőségű?

Figyelt kérdés
Vétel miatt kérdezném. Esetleg van akinek van ilyen márkájú?

2013. aug. 11. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem régi ktm van, de a peugeot is jófajta

azért meg kell nézni mivel van felszerelve, mert a felirat a vázon nem minden, igazából ez a döntő

2013. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy darabig peugeot aspin 14-esem volt es naon meg voltam vele elegedve. Reynolds csoves cro-mo vaz,shimano 105 szerelessel parositva,es meglehotesen jol megorzott allapotban jutottam hozza,de aztan idovel ra kellet jonnom hogy kicsi a vaz a magassagomhoz kepest,es emiatt kenyelmetlen hajtanom,ugyhogy alkatreszdonor lett belole a vaz meg utt all a szobamban.
2013. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Alex Fly ***** válasza:
Minőségre nagyon jó. Viszont sokat lehet szívni a francia szabvánnyal. Pl. a sok esetben használt 24.X mm-es nyeregcső ritka, mint a fehér holló, nem beszélve a középcsapágyról. Konkrétan francia menetes monoblokkról nem tudok, hogy létezne -hagyományos kónuszost sem gyártanak már évtizedek óta. És még egyéb méretbeli meglepetések is érhetik az embert...
2013. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 peugeotcarb103 válasza:
Peugeot Carbolite 103 asom van elégedett vagyok vele mert strapabíró és megbízható évi 1000 1500 km tert rakok bele nem nyöszörög arányába könnyű a többi hasonló korú kerékpárhoz képest.. de figyelj oda milyet veszel mert szeretik hamisítani...
2013. dec. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pontosan ugyanilyen vázas biciklit sikerült beszereznem. Szerintem eredeti. Nagyon tetszik és tényleg strapabíró. eddig ahogy az idő engedte egy olyan 300 km-ert tettem bele de nem volt gondom. Egyedül a felniket és a fékeket cseréltem rajta, mert ez a króm felni egy hulladék. A fékekről ne is beszéljek.
2013. dec. 24. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!