Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A nem megfelelő bringa ülés...

A nem megfelelő bringa ülés okozhat vérzést?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és tudom nem épp sportos kérdés, de valahányszor bicajra pattanok és tekerjek bármilyen keveset, utána mindig foltos lesz az alsó neműm.
2013. júl. 30. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem ennek nem kellene így lennie, de szerintem az egészség/lányok egészsége rovatban jobb lenne ez a kêrdés.
2013. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És honnan vérzel? Az azért látszik...
2013. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az egészség rovatban már kérdeztem tegnap, de nem mondtak semmi okosat, azért gondoltam, hogy ide jövök.


Elől vérzem. De csak bicajon, lovaglás közben nincs ilyen.

2013. júl. 30. 14:26
 4/8 anonim ***** válasza:
van olyan nyereg, ami a férfi prosztata kímélő nyereg női megfelelője, de igazából ehhez nem értek...
2013. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pecsetelo verzes es ilyen-olyan egeszseges folyasok siman elkepzelhetoek egy lanynal, valoszinu a nyeregben ules is eloidezhet ilyeneket. Szerintem eloszor probalgasd az ulesbeallitast es ha nem javul semmi, akkor kerdezd meg a ogyogyidat.
2013. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nogyogyi
2013. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amugy visszakerdezhetek? Mond mar meg oszinten: Nektek lanyoknak tenylek kejes izgalmat okoz, ha ficankoltok a nyeregben? (szerintem sok pasi neveben kerdezem) :)
2013. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7: nem a csiklónkon ülünk.... -.-


Kérdező: szerintem nem oké. Csakúgy nincs pecsételő vérzése senkinek (méhből/hüvelyből származó)

Nincs valamilyen sebed/kiütésed/herpeszed?

Vagy ha szőrteleníted magad, nem vágod meg borotvával vagy hasonló..?

2013. júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!