Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Komplett féktárcsát előre és...

Mádásor kérdése:

Komplett féktárcsát előre és hátra beszereltetni, fékkarokkal meg mindennel mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Egy gepida mundo 2010-es bringámra akarok rakni.
2013. júl. 26. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
konkrétan csak a munkadíjra gondolsz, akkor azt szerelője válogatja, 1500-2000körül az olcsó 8000körül a drága...
2013. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De ezt csak akkor éri meg,hogyha van a villán tárcsaféknek konzol és tárcsás a kerékagy. Mert különben cserés a villa és az agyak is. Attól is függ milyen tárcsát meg féknyerget veszel,de nem 5 ft.
2013. júl. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én nem értek hozzá, nem tudom hogy a kerékagy az kompatibilis e de a telo sz igen
2013. júl. 27. 11:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem 10K volt használtan egy tektro novela 185-ös tárcsával és egy Hayes mx4 160-as tárcsával baráti áron. Újonnan mindennel együtt olyan 25K-ból kijönne, és igen megéri ha sokat használod mert időjárástól független, nem melegszik túl és a felnidet sem koptatja el.
2013. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vagy v, vagy hidraulikus....mechaba pedig min bb7, de az annyi, mint egy alivio olajos szoval.....necces

de egy xt v fekszett veri az osszes mechanikusat...de hogy csillogjon a disc a kereken akkor vegyel asses-t xar, de olcso es csillog..XD

2013. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sajnos nem tudom, hogy mennyi lenne. De ha az ember tárcsás bringát vesz 110,000 ft alatt nincs, legalább is jó minőségű
2013. aug. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is elkezdtem gondolkodni, a hátsó elég veszélyes, első még viszonylag olcsóbb. Az a baj hogy a tárcsás fék után minden adja magát, szinte új bicót kéne venned.


Csak a saját példámat mondom. Új agy -> új racsni -> (újrafűzés, erősebb külökkel) -> komplett hajtás


új fékkar -> mivel fékváltó karom van, új váltókar, szóval minden.


hátulra szerintem lehet nélkülözni, előre kis túlzással csak a féket kell megvenned, + az agyat

2013. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!