Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen bicikli lámpát vegyek...

Milyen bicikli lámpát vegyek előre és hátra kb 10-15 ezerért?

Figyelt kérdés
Szeretnék az első lámpámmal jól látni az utat.
2012. jún. 17. 11:18
 1/4 dirtboy ***** válasza:

ilyen lámpát vegyél,kapni hozzá tartót is azzal fel tudod rakni a biciklire.

[link]

2012. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bemész egy bicikliboltba és veszel egy biciklire való lámpát... ha olyat veszel mint az előttem felszólaló ajánlott és közúton használod és szembejön egy olyan ember gépjárművel mint én, akkor számíthatsz egy kiadós ordibálósdira... ha meg rendőr kap el vele ahogy vakítod az autósokat...
2012. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:

egy biciklis lámpának nem lefelé kéne világítania?

ha lefelé világít akkor mégis hogy vakítja el az autóst?

ez a lámpa amit ajánlottam nem össze vissza világít,nem szórja szét úgy a fényét minden felé.

felőlem aztán vehet akármilyen biciklis lámpát csak aztán lásson is vele valamit.

2012. jún. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van elől:

[link]

Ilyen meg hátul:

[link]

Melóból hajnalban szoktam hazatekerni Nagytétényből Zuglóba. A Dunaparton van egy szakasz, ahol semmi közvilágítás nincs, de ezzel hibátlanul látok. És az elemet sem zabálja.

2012. jún. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!