Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bicikli lánc szakadás. Mi a...

Neymar1 kérdése:

Bicikli lánc szakadás. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
tegnap elszakadt a biciklimen a lánc és összecsináltam..de ma mentem vele és hangot adott ki rotyogott meg mindent csinált..de a középső fogaskerék el van kopva..ez elősegíti a láncszakadását? ajánlott holnap a dombon menni vele a fogorvoshoz vagy az életemet vesztem?

#bicikli #lánc.veszély
2013. jún. 11. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Tuti belehalsz!! fakeeeről még nem hallottál?!
2013. jún. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj gyalog és vedd a hátadra a bringát.
2013. jún. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azt még értem hogy elszakadt a lánc, de miért csináltad össze magad?
2013. jún. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem összecsináltam magam..hanem a láncot csináltam össze
2013. jún. 11. 10:40
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
És attól miért lesz jobb, ha rászarsz a láncra?
2013. jún. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is az a teendő, hogy összeizézed a hogyishívjákot és ezután pedig belehogyismondjákolod az izébe. Ha ez megvan akkor már csak össze kell "gyemulálni" és végül már csak felcsinálod.


Másodszor pedig, ha el van kopva a középső fogaskerék, akkor egyszerre kéne cseréld a lánccal együtt. Ha a fogaskerék el van kopva, akkor a lánc is jobban fog kopni. Kisebb távot még kibír, de hosszabbra én már nem mernék elmenni vele. Gondolj arra, hogy ha elszakad, vak simán csak mindig ledobja, akkor mit csinálsz? Ha pedig ilyen szakszavakkal dobálózol, hogy "összecsináltad" a láncot, akkor sejtem, hogy nem sokat konyítasz a bringa orvoslásához, ebben az esetben pedig jobb ha szerelőhöz viszed, aki nem fogja szétbarmolni. Valószínűleg időt is meg takarítasz vele és idegeskedni sem fogsz.

2013. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!