Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Átlehet alakítani a V-fékes...

Átlehet alakítani a V-fékes bicikli felnit tárcsa fékesség?

Figyelt kérdés

Jelenleg V-fék van a biciklimen és leszeretném cserélni tárcsafékesé.Lehetséges ez?

Vagy Vegyek inkább egy uj felnit?


2013. jún. 10. 06:08
 1/7 Dogmatix91 ***** válasza:
az attól függ, hogy egyáltalán a bringádra lehet e tárcsaféket rakni. Milyen bringád van? Mennyit tekersz egy évben? Minek akarsz tárcsaféket?
2013. jún. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
felninek 0 semmi abszolút nuku nyista köze van a tárcsafékhez... a vázadtól függ, hogy van e rajta tárcsaféknek konzol, valamint olyan kerékagy kell, amire lehet tárcsát tenni... de ha nincs foglalat a vázon, akkor felejtõs az egész...
2013. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ridebike-tol beszerezheto a2z tárcsafek adapter v-fekes vazra....
2013. jún. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ezek az adpterek néha elég kétes minőségüek.

én csak 1 azaz egy olyat láttam ami tényleg jó,az kb10 éve volt és akkor 10000ft be került.

szóvel ezt gondoldát,hogy biztos kell az?

2013. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az adapter minőségét én nem kérdőjelezném meg, a probléma ott kezdődik, ha a váz nem erre lett kitalálva és megcsavarja a tárcsafék, akkor dobhatod is ki...
2013. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem egyik ismerősöm is ugyan ezt akarta megvalósítani.

Ö azt mondta hogy nagyon drága. Nem tudok összeget mondani.

2013. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 blublugrey válasza:
Nekem hibrid van. Tárcsás egybe V-fék . Sima V-fékesem volt nagy meló volt de megérte . Előszöris teleszkópot kell cserélni majd láncot agyat küllőztetni stb... De meglehet . A hátsó részre meg már lehet kapni felfogatást . 3 éve átlett alakitva kapott eleg utest ugratast es semmi baja . Jol birja .
aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!