Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy lila országútihoz milyen...

Egy lila országútihoz milyen színű kormány bandázs és külső gumi illik?

Figyelt kérdés
valami színes biciklit akarok :) egy peugeot performance 5000 outim van és minél színesebbre akarom!
2013. jún. 3. 19:23
 1/1 anonim válasza:

Hát, ha csak színesre akarod de szépre nem akkor citromsárga! Bár nem tudom, állítólag vannak akiknek tetszik a lila-citromsárga páros... Milyen lila, közép? Ha nem, akkor inkább kékes vagy inkább bíbor?

Mondjuk ha lila lenne a bicajom váza én tuti neonzöld bandázst tennék rá. De ha inkább kékeslila, akkor narancssárgát. Gondolom srác vagy, tehát a rózsaszín nem opció. A gumival szerintem ne törődj, a színes gumi szerintem azt sugallja hogy a tulaj csak dísznek tartja.

Az enyém váza királykék, fehér kormány, fehér nyereg és fehér bovdenezés +sima fekete gumik. Nem mondanám kifejezetten színesnek, de karakteres és szép, ismerősök egyből felismerik az egyetem tömött biciklitárólójában. Erre csak rátesz egy lapáttal hogy itt (keszthelyen) csak minden századik bicaj nem MTB/városi.

A tiéd milyen, verseny-gyorsasági vagy országúti-túra? Enyém országúti, passzol hozzá a hideg színvilág, de a gyorsaságiaknak szerintem jobban állnak a meleg színek.

2013. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!