Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nektek mennyire izzad be a...

Linkoln kérdése:

Nektek mennyire izzad be a gatya a nyereg alatt ha van rajtatok bringás gatya?

Figyelt kérdés
Elég izzadós vagyok, nekem kb 30 perc tekerés után már kezd is átvizesedni a bringás gatyára húzott gatya..
2013. jún. 2. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem a szivacs, meg a bringás nadrág eddig felszívta, és bár nem veszek rá még egy nadrágot, de nem látom nedvesnek a nyerget, de a cucc tele van (olcsó btwin)

1 órát szoktam tekerni tempósan, de nem 100%-on, minden csupa víz rajtam a végére

persze lehet ha lenne rajtam még egy nadrág akkor az is átvenné, de ez nem meglepő

2013. jún. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1./ Minek huzol +hejnadragot a bringasgatyora?


2./ Hasznalj jo minosegu felszereleseket ... jo kerekparos nadrag kimondottan olyan anyagokbol keszul, amely elvezeti az izzadtsagot a test felszinerol es roppant gyorsan szarad.


3./ Tulzott verejtekezes szerencses esetben csak az edzettlenseget jelenti, esetleg a helytelen eletvitel kovetkezmenye ... de sajnos jelenthet komolyabb egeszsegi problemat is. (azert ezt nem artana kideriteni es vegso esetben szakember segitseget kerni).


Ha csak edzetlen vagy, idovel el fog mulni a problema. Ha esetleg elozo este sorozgettel a haverokkal, ne csodalkozz ha masnap szakad rolad a viz (meregtelenit a szervezeted). Es persze ha tuloltozod magad, akkor is csak verejtekezessel tud kompenzalni a szervezeted.


(amugy egy jo kerekparos nadrag pikk-pakk megszarad)

2013. jún. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az lenne furcsa, ha nem vizesedne át. Gondolj bele, hogy a bringásgatya egyik lényege, hogy a nedvességet ne szívja be, hanem vezesse el. Ha ráhúzol egy újabb ruhadarabot ami viszont beszívja a nedvességet, akkor az pontosan a várható működése a dolognak.
2013. jún. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha olyan idő van, hogy kell aláöltözet, akkor az is műszálas legyen, mint a bringás gatya. Alsónadrágnak-ha kell-én boxer stílusú fürdőnadrágot szoktam használni. Ugyanolyan anyagból van, mint amit kerékpáros alsónadrágnak árulnak, csak 6000 Ft helyett 1400-ba kerül.

de csak hosszú nadrág alá hordom, rövid kerékpáros nadrág alá ált. nem veszek külön semmit.

2013. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!