Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy BMX hajtókar + BMX nyereg...

Egy BMX hajtókar + BMX nyereg mennyibe fáj?

Figyelt kérdés

Mert találtam egy jó bmxet, de nincs rajt hajtókar, meg tiszta szakadt az ülés, vagyis ezeket kéne lecserélnem. Ez mennyibe fájna? (se hajtókar, se lánc, se fogaskerék)

+ tudom rossz kategória, de ha az ország másik feléből szeretném postáztatni, az mennyi plusz költség?



2013. jan. 6. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan egyszerű...

Mi nincs a hajtásból? Mert a hajtás áll középrészből tengelyből lánckerékből hajtókarból és pedálból. Egyébként komplett hajtás 16 ezer forint ogbs-nél a középrész meg olyan 6 ezer forint egy lánc meg 3 ezer körül van. Velvartban talán olcsóbban kijössz, de az ognál vannak a legjobb alkatrészek. Az ülés áll üléscsőből és ülésből. Ülésből én Pivotal-t vennék Justice ülés 5 ezer forint üléscső nélkül.

2013. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azt mondta hajtókar nem tudsz olvasni első válaszoló? amugy hajtókar 1500, lánc 2000, ülés max 4000
2013. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
írta*
2013. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
meg hogy lánckereke sincs... és akkor mi nincs még
2013. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
upsz tényleg gyakorlatilag akkor sztem az a keró egy semmi biztos csa ka váz van meg xD
2013. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pici ország vagyunk, a postaköltség szerintem maximum 2500ft, de amúgy minden webshop kiírja még megrendelés előtt
2013. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!