Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tudnátok ilyen kerékpárt...

Tudnátok ilyen kerékpárt ajánlani?

Figyelt kérdés
120 kg-os férfi számára lenne és nem tudom, hogy milyen tényezőkkel kellene rendelkezni egy kerékpárnak, hogy ideális legyen és persze túl drága se legyen.
2013. máj. 23. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyermek bicikliken kivul mindegyik fajta kerekpar megfelel a 120kg-os teherbirasu elvarasnak: [link] ... tablazat az oldal legaljan.


Most mar csak el kellene dontened, hogy milyen stilust kepviselnel, milyen terepkorulmenyek- es utviszonyok kozott hasznalnad es azert az is meghatarozo nagyjabol mekkora anyagi keretet szansz ra ... utana mar gyerekjatek egy jo bringa kivalasztasa.


En a magam reszerol, altalanos felhasznalasra es vegyes terepviszonyra egy jo trekkinget ajanlanek. Kelly's-ek eleg jo ar/ertek aranyban vannak (erdemes akciokra vadaszni, vagy tiszta erobol alkudozni).

2013. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahogy nézegettem MTB kerékpárok tetszenek és az útviszonyok is olyanok aminek megfelelne. A maximum amit szánnék rá 70.000 Ft, de jó lenne ha kijönne kevesebből. Láttam 2 millióért is, félelmetes, hogy mekkora különbség van közöttük.
2013. máj. 23. 13:11
 3/4 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés, a lámpa gondolom kötelező, de a csengő? Van valami előírás, hogy azt is kell rá szereltetni? Illetve, úgy tudom, hogy van valamilyen bringás mellény, azt is hordani kéne?
2013. máj. 23. 13:15
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


... es a vonatkozo KRESZ szabalyait is atnezhetned mielott nekiindulsz a forgalomnak.

2013. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!