Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért nem mutatja a sebességem...

Miért nem mutatja a sebességem a kerékpár km órám?

Figyelt kérdés
Beta 1 km órát vettem újonnann kb 3-4 éve( már nincs meg a használatija). Eddig 2 kerékpáron használtam most tenném a 3. Ra. Most tettem bele új elemet az időt mutatja, de a sebességet nem. ROSSZ LEHET AZ ÓRA? Lemértem a kerék kerületét, átváltottam mm be, 5 cm en belül van a szenzorral az ellendarab, elmegy az ellendarab a szenzor előt. Mi a teendőm? Mi lehet a baj?

2013. máj. 12. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Az óra nem kapja meg a jelet az érzékelőtől. Lehet, hogy túl messze van a mágnes az érzékelőtől (vidd közelebb), vagy kontaktos a foglalat (tisztítsd meg az érintkezőket a foglalaton és az órán is). Lehet, hogy a kábel kontakthibás, mozgatással esetleg meg lehet keresni a sérült részt és áthidalni. Nekem amúgy ezek a vackok sose bírták 2-3 évnél tovább.
2013. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2mmm-re legyen max az érzékelő, és van egy pont ahol el kell haladnia, ezt találd meg, nyíllal szokták jelezni
2013. máj. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2013. máj. 12. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!