Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek bírni fogom?...

Rhómeó1991 kérdése:

Szerintetek bírni fogom? Többi lent!

Figyelt kérdés
Évek óta nem sportoltam semmit,most viszont úgy hozta az élet h kénytelen vagyok biciklivel munkába menni.Napi oda-vissza 20 km-t.Hétfőtől péntekig.Félek h túl sok ez így edzés nélkül!Egy jó minőségű trekking bringával tenném mindezt.Esetleg volt már így valaki?Vélemények?

2013. máj. 7. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
minden tavasztól őszig ezt csinálom, amúgy súlyproblémáim is vannak, nem rég még 120kg voltam... csak az első pár hét a szar... utána már a napi rutin része...
2013. máj. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Esetleg valami jó tanács az első időkre mikor úgy "esek" majd le a bicikliről?
2013. máj. 7. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Kq-y6wDM0NU


reggel ébredés után ne pattanj egyből biciklire, előbb legalább ennyit csinálj, ha tényleg hosszútávon így kell járnod, akkor az ízületeidnek megéri a bemelegítés.

2013. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Linkoln ***** válasza:
Legyen magason a nyereg, nyúljon ki a lábad hajtás közben majdnem teljesen. Próbálj kényelmes pózt felvenni, és tarts egy nyugis tempót. Pár hét és tényleg meg fogod szokni! 10km egyszerre nem sok. Pont ideális nem elfárisztásra, hanem ellenkezőleg. Arra hogy felébresszen, és kicsit energikusabb legyél!
2013. máj. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kemény, vékony kerekek, jól átzsírozott bicaj, magas ülés és máris könnyeb lesz tekerni. A 20km hez hozzá lehet szokni. Én átlagosan egy nap annyit vagy a felett tekerek és nem az, hogy nem veszem észre, nem fáradok el hanem 3-4 nap után (bár olyan ritkán van) hiányzik.
2013. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most vettem egy új Kellys trekkinget,remélem megkönnyíti a dolgom.
2013. máj. 8. 08:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem sok. Én 2 méter körül vagyok, van rajtam +20 kiló felesleg, térdeim nem túl jók és jó ideje nem bringáztam, ehhez képest februárban elkezdtem a 11 km-re lévő munkahelyemre bicóval járni és semmi problémám nem volt.


Ha nem lett volna rajtam hátizsák, akkor még izzadás is alig lett volna észrevehető.


Egyébként:

kemény gumi, egyenletes tempó, tartalék belső és kerékcsere-készlet, elöl-hátul lámpa, tépőzáras fényvisszaverő hosszú nadrághoz (hogy ne kapja be a fogaskerék) ajánlott

2013. máj. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már 1 hete nyomom és tényleg nem nagy távolság, 25 perc alatt megvan!Még jól is esik!:)
2013. máj. 23. 15:25
 9/9 anonim ***** válasza:
király :-)
2013. máj. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!