Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tudtok olyan kerekesről aki...

Tudtok olyan kerekesről aki mindhárom nagy körversenyen elindult és végig is ment? Ráadásul jól is szerepelt azokon? Egyáltalán ki lehet azt bírni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddy Merckx volt eddig minden idok legeredmenyesebb versenyzoje ... a 60-70-es evek bajnoka ... meg is a mai napig rengeteg csucsot O tart ... tortenetesen a mai napig neki van a legtobb Tour de France futamgyozelme ... O az egyeduli, aki egy szezonon belul megnyerte mind a harom nagy haromhetest + a vilagbajnoksagot.
2013. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elozo vagyok ... csak a mondokam hitelessegeul: [link]
2013. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kibirni? ... szerintem szinte lehetetlen. Ezek a profi versenyzok nem is emberek. Eszmeletlen az a teljesitmeny, amit egy-egy versenyen kiadnak magukbol. Raadasul naprol-napra, evtizedeken keresztul. En istenitem az ilyen embereket es leborulok a teljesitmeny elott.
2013. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magam reszerol en orulnek, ha a WorldTour profi versenyzok kozul a legeslegutolsonak a rangsorban, csak a fele teljesitmenyevel rendelkeznek. Szerintem a negyedevel is kielegednek :)
2013. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy-egy verseny 5-6oras. Az atlagsebesseg 50km/h koruli. Kozben megmasznak 3-4-5 2000m-es hegyet.


Nincs is mit mondani (ovacio!!!) :)

2013. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Idofutam elott gorgoznek majd egy orat ... majd amikor tiszta erobol letekertek a tavot, levezetesnek meg egy feloracska gorgozes.


Pihenonapon 4-5szor bejarjak a nagy emelkedoket, ami a kovetkezo napi versenyen lesz.


Eszmeletlen elhivatottsag, elkepzelhetetlen kitartas, rettenetesen sok szenvedely.


Jahh, es Alberto Contador Velasco a kiraly!!! :)

2013. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!