Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » SZOBABICIKLIVEL lehet fogyni?

SZOBABICIKLIVEL lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Tudtok valamilyen edzéstervet?(olyanra gondolok,hogy mennyi ideig mennyit és hányszor )


Nem is annyira fogyni szeretnék,hanem inkább csak elhízás ellen és izom erősítőre gondoltam...


Tapasztalatokra lennék kíváncsi!:)


Előre is köszönöm.



2013. ápr. 30. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet fogyni, ha rendben az étrend. A napi energiamérleget tekintve kalória mínuszban kell lenned hozzá.

Heti minimum 3-4, 40-50 perces tekerés kell, közepes intenzitással , max 130-as pulzussal. Izmosodni nem nagyon fogsz tőle, ahhoz inkább súlyzós edzés kellene: guggolás, kitörés, stb. de izmosodáshoz pedig kalória plusz kell, tehát el kell dönteni, hogy mi legyen: zsírleadás vagy izmosodás.

2013. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kétféleképpen lehet fogyni, vagy zsírt veszíteni, de inkább az utolsó verzió lenne a jobb mert így jobb lesz a tested táplálékfelhasználása is és javul az anyagcsere is.

szóval ahhoz h a kilók elkezdjenek lefelé menetelni rólad, vagy az étkezésben idézel elő kalória deficitet, és itt is jobb esetben a zsírból indul meg a fogyás, vagy ha rosszul csinálod akkor az izom is elkezd leépülni

második lehetőség ha egész egyszerűen többet mozogsz és sportolsz mint a bevitt kaja kalória mennyisége, így is elég minden, csak a szervezetnek idő kell a regenerálódásra.

2013. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bicikliből csak a hagyományos, a szobaverzió annyira nem jó(én legalábbis ezt tapasztalom) sokkal jobb a sífutógép. ha vásárlás előtt állsz akkor az utóbbit vedd meg inkább.
2013. ápr. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én meg azt tapasztalom, hogy jó. Simán szálkásodom vele. Mondjuk nálam tuti étrend van.
2013. ápr. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez is jó meg a futás is

én kétnaponta tekerek 1 órát, kajába kevés szénhidrátbevitel, több fehérje

megy is le a zsír, és egyre jobban bírom a tekerést

mellette mondjuk csinálok súlyzós edzést is kéthetente 3x, mert így van időm

ha van időm akkor még futok is 6km-t, komótosan, az olyan 40 perc szokott lenni

2013. ápr. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én egy egyszerű szalagos használt szobabiciklivel kezdtem fogyózni, meg persze diétával, 4 az első 2-3 hétben leszáguldott rólam 11kg azóta tartom a heti -0.5kg ot, jelenleg 97kg vagyok, 80 a cél...

ha a diéta rendben van, akkor tökéletes a szobabicikli, csak egy 40-60perc legyen meg, ahogy Montez írta...

amúgy én már futok, mert nagyon untam már a szobabiciklit, pedig lehet közben filmet nézni:P

2013. ápr. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

És az a 40-60 perc hány km.t jelent kb? Milyen tempóval kezdtétek?

2013. máj. 1. 22:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Közepes intenzitással legyen,130-a pulzus alatt., a km meg adja magát, az kn mindegy.
2013. máj. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!