Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért van az hogy nehezen...

Miért van az hogy nehezen lehet váltani a biciklimen?

Figyelt kérdés

Próbáltam már beállítani:

Húztam meg a váltón a csavart de akkor,amikor legjobban megfeszül a bovden akkor egyszerűen vissza ugrik.

Már nagyon idegesít, nem rég vettem új váltó kart,hátsó váltót,első váltót , és egyszerűen nem tudom megcsinálni.

Már nagyon idegesít!

Kérlek segítsetek


2013. ápr. 22. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Váltón van két beállítócsavar. Azokat úgy kell állítani, hogy a legfelső/legalsó váltóállásban éppen ne essen le a lánc, pontosan a lánckeréken menjen. Ezután pedig a bowdent kell úgy beállítani, hogy minden fokozatba pontosan lehessen váltani.
2013. ápr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg váltóbeállítási probléma. A váltó csavarja nem olyan, mint a sárvédőé, hogy jól megszorítom, és akkor majd jó lesz (de gondolom nem is ezt csináltad). Próbáld meg az első válaszoló instrukciója alapján beállítani, aztán ha nem megy, kérj meg egy hozzáértő ismerőst, hogy mutassa meg vagy vidd el szervizbe, ott szerintem öt perc alatt beállítják, nem drága valószínűleg.
2013. ápr. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. ápr. 24. 17:30
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma próbáltam csinálni próbáltam lazítani a bovden feszítő csavaron de akkor nem váltott fel legfelsőre, és még akkor sem vált könnyebben

:S

2013. ápr. 25. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!