Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpárt? De milyet vegyek?...

Kerékpárt? De milyet vegyek? MTB 29' vagy treking intersportból?

Figyelt kérdés

Kerékpárt akarok venni és láttam intersportban KTM Life One treking bringát ami nagyon tetszik,viszont ugyanitt van elég jó felszereltségű Genesis Winner MX.

nem tudok dönteni,hogy melyiket!

Nem tervezem jelenleg,hogy terepen nagyon sokat mennék de ki tudja...

szerintetek milyet érdemes venni?



#MTB #inersport #ktm life one
2013. márc. 24. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Trekking komfortosabb, letisztult felhasznalasra.


MTB inkabb terepen torteno orultkodesekre, de sosem varosi hasznalatra. Aszfalt megoli a gumikat es igencsak huzos tud lenni, foleg ha komolyabb gumikrol beszelunk.


Kirandulni mindketto jo.


En alapbol orszagutit szerettem volna elsonek, de rabeszeltek egy montira. Masodik bringam akkor is orszaguti lett. Parhuzamos hasznalatkor eszrevettem, hogy a montit kevesebbet hasznalom. Most mar csak orszagutim van.

2013. márc. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon vágja a témát vagy éppen ilyet használ az az ember aki ennyi infóból hasznos tanácsot tud neked adni.Se kép,se ár,se specifikáció,annyi bringa van a piacon,hogy ennél több segítség kellene.

A jelleget neked kell eldönteni abban senki nem tud segíteni,ha csak kétesélyes a dolog akkor hallgass a szívedre vagy a pénztárcádra.A 29"-os nagyon divat most és jól is néz ki,de nem biztos,hogy kihasználnád az adottságait.

Ha esetleg megfontolnád a Merida lehetőségét is akkor írj privát üzenetet,mert abban tudnék segíteni.

2013. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ár max 150 ezer heti 3-5 óra bringázás max!

És nem földúton és nem is terepen!

190 centi magas vagyok és 105 kiló

2013. márc. 24. 13:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Csak a jellegben tudok tanacsot adni. MTB-t NE!:) Azt csak akkor ha tenyleg jarsz olyan terepre. AMugy ugy ulsz rajta mint majom a koszorun, varosban eleg kenyelmetlen.

Turazni jol jarhato uton, de akar normailis erdei terepen (ertsd, szelesebb sik ut az erdoben, nem tul meredek, nem sziklas etc..) meg varosi hasznalatra a trekkingek a legjobbak szerintem!

Ha csak varosi hasznalat, akkor viszont valassz egy vekony kereku varosit!


En most vettem egy trekkinget, KTM-et, varosi hasznalatra es turazasra, meg sportra csak ugy edzeni sik terepen. Az MTB-m marad a pinceben egyelore, azt is szeretem, de csak hegyen! Ott hasznaltam, de jelenleg a kornyeken nincs ilyenterep es k. kenyelmetlen normal hasznalatra.

2013. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29-eset semmiképp se vegyél mert sokkal drágábbak az alkatrészei, és kevés helyen lehet csak kapni
2013. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eldöntöttem és vettem egy kellys Cobe cross treking bringát! Akciósan 130ezerért!Eddig nagyon tetszik! :)
2013. ápr. 6. 22:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratula.Szép bringa.Kék?Boltban vetted?
2013. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem kék hanem szürke!

itt vettem:

[link]

30 ezerrel olcsóbb mintha boltban vettem volna! Megnéztem egy boltban és ott megtetszett nagyon és mellette döntöttem!

2013. ápr. 7. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!