Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek gáz, hogy ha nem...

Szerintetek gáz, hogy ha nem használt, "rossz állapotú" farmerba megyek le bringázni, edzés gyanánt? - Erre az időszakra nincs rendes bringás ruhám sajnos, csak nyári, az meg ilyenkor még nem igazán jó. - Nem néz ki h*lyén?

Figyelt kérdés
Nincs szanaszét szakadva, csak már látszik hogy használva volt.
2013. márc. 10. 16:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Senkit nem fog érdekelni hogy miben bicajozol. :) Én amúgy amíg hűvös van mindig farmerben bicajozom, és hát nem abban amiben a városban megyek ügyet intézni, hanem olyanba amit arra nem vennék fel. Montival is meg országútival is tökéletes a farmer.
2013. márc. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Bocsánat,én a bájgúnárságot nem az egyik vagy a másik viseletre értettem,hanem arra,hogy mások véleményétől teszi függővé,hogy miben teker.Én edzés közben nem gondolok arra,hogy valaki figyel engem és mustrálja a ruhámat.
2013. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nincs miert bocsanatot kerni Wrossi, en sem szemelyeskedni akartam. Valojaban en sem foglalkozom a kulvilaggal, de azt azert meg el kell mondanom:


En csak Castelli ruhakat hordok, amikor meg montiztam a Campagnolora eskudtem. Lenyeg a lenyeg: a profi sportruhak ugyan ugy mint a legtobb technikai sportban, nagyon komoly kutatas utan kerulnek a boltok polcaira. Castelli peldaul szelcsatornaban tervezi meg az optimalis legaramlas. Azt hinne az ember fia, hogy a millio panelbol valo osszeallitas csak flancos design, de nem. Minden egyes csiknak, minden egyes varrasnak szerepe van. Persze ezekre egy normal felhasznalonak egyaltalan nincs szuksege es nem mindenki engedheti meg maganak, hogy 120ezerert vegyen maganak egy idofutam ruhat, de akinek valoban szukseges, annak csak ajanlani lehet.

Sokan ellenszenvvel gondolnak ezekre a feszulos ruhakra, balerinasnak es olyan emberidegennek gondoljak sokan, pedig csak nem vagyunk meg hozzaszokva, hogy sportolni sportruhaban idealis.


Igaz ami igaz: nem a ruhatol lesz valaki sportolo, de aki komolyan csinalja, az ugy is megfelelo oltozekben es megfelelo eszkozokkel teszi azt.

2013. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én farmerban, vagy bársonynadrágban tekerek napi 30at munkába... amúgy eléggé hiú egy feltételezés, hogy mindenki téged néz az utcán... főleg egy kopott farmerban ami egy örök divat...
2013. márc. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!