Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek gáz, hogy ha nem...

Szerintetek gáz, hogy ha nem használt, "rossz állapotú" farmerba megyek le bringázni, edzés gyanánt? - Erre az időszakra nincs rendes bringás ruhám sajnos, csak nyári, az meg ilyenkor még nem igazán jó. - Nem néz ki h*lyén?

Figyelt kérdés
Nincs szanaszét szakadva, csak már látszik hogy használva volt.
2013. márc. 10. 16:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A nem használtat úgy értem, hogy MÁR nem használom. :D
2013. márc. 10. 16:20
 2/14 anonim ***** válasza:
senkit sem érdekel, ha nem akadályozza a mozgásodat, akkor miért lenne gáz?
2013. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát, hogy nem igazán "biciklis ruha" funkciója van. :) Engem nem akadályoz. :)
2013. márc. 10. 16:27
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az gáz egy picit,hogy ezt megkérdezed.Amikor az ember lemegy bringázni azt nem azért teszi,hogy megmutassa a csini ruháját a nagy világnak,hanem a saját örömére.Ha nem kényelmetlen farmerban biciklizni akkor tedd nyugodtan.Meg sem merem kérdezni,hogy milyen nemű vagy?Remélem,hogy lány.
2013. márc. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem lány. Valamint egyáltalán nem a "csini ruhámat" akarom mutogatni, nem vagyok b*zi ha erre célzol. Bár, már kicsit elkanyarodtunk a témától. Mindösszesen csak annyi, hogy nem akarom hogy a fél város rajtam röhögjön mert úgy nézek ki (szerintük) mint egy csöves. :) - Mert engem k*rvára irritál, ha néznek mint a birka.
2013. márc. 10. 16:40
 6/14 anonim ***** válasza:
Eszembe sem jutott,hogy meleg vagy sokkal inkább az,hogy bájgúnár.
2013. márc. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor tévedsz. :) Leírtam az elébb, hogy miért kértem ki a véleményt. :)
2013. márc. 10. 17:40
 8/14 anonim ***** válasza:
Haaat?! Ha mondjuk minden masban kerekparos ruhaban vagy (mez, fejvedo, kamasli, kesztyu, patentcipo) es ezek mellett vagy farosban, akkor az tenyleg mosolytfakasztonak tunik. Olyan mint amikor a gumicsizma szarat levagjak nyaron, kilyukasztjak az orrat, oszt jo lesz szandalnak :)
2013. márc. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Edzeni varrott nadragban nem tul kenyelmes, ha nem tul jo a nyerged es komolyan gondolod az edzest, akkor szep lila veralafutasosak lesznek a golyoid ... talan igy huzvet elott nem zavaro (en kihagynam).


Betetes nadrag nelkul ugyancsak kinszenvedes lehet a tekeres vege.


Nincs mar olyan hideg ... ha egy alaoltozot veszel a nyari bringasruhad ala, az mar pont jo a mostani idoviszonyokban.

2013. márc. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Telen montival megprobaltam snowboardos nadragban feljutni a Janoshegyre (nem fogaskerekuvel) ... vegig szemben szelem volt ... kivantam a halalt :) Orszagutira eszembe sem jutna farmerben felulni es nem bajgunarsagbol.


Amugy egy rossz allapotu farmer mennyivel melegebb, mint egy nyari kerekparos nadrag (foleg ha hosszuszaru)?


Es bar meg szerintem is korai, de a het kozepen mar talalkoztam (nem egy) rovidnadragos bringassal. Plusz ugyebar most mennek a francia es olasz versenyek. Napok ota szakado esoben tekernek es a legtobbjen nyari rovidnadrag van ... szerintem ok sem bajgunarsagbol.

2013. márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!