Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Akérmilyen felnire tudok...

Akérmilyen felnire tudok országúti külsőt rakni?

Figyelt kérdés
Van egy Merida mountaianbikeom, amit hegyikerékpározni használok, tehát ugymond komoly MTB külsőm van... Ugyanezzel a biciklivel közlekedem országúton is, de nem egyszerű ilyen ballonos külsővel.. Persze nem arrol beszélek h leugrom a helyi közértbe tejet venni, hanem mondjuk megátogatom a nagyit ami egy jó 50 km... erre talán érdemes lenne slicet felrakni. Találtam 6000 ftért 2 michlen slick külsőt, csak attól félek h nem tudom felrakni a felnimre, és ha nem muszály nem vennék 100kért komplett kereket. Egyébként még a gyári Merida Comp V felnim van.. Bocsi a hosszú kérdésért. :)

2013. márc. 6. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

26"-os montinak 559mm a mérete, ez rajta van minden gumin

bármilyet nem tudsz rárakni, csak ezt a méretet, különböző szélességben

én pl 1,75-re cseréltem, minimális mintázattal, sokkal korrektebbül fut a gép aszfalton

2013. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A CST-nek van 26x1.40-es majdnem slick külsője,kifogástalan minőségű és olcsó,de az aszfalton való közlekedéshez elég egy futóéles gumi is.Ha vékony külsőt raksz fel akkor belsőt is kell cserélned,de ettől eltekintve semmi akadálya nincs annak,hogy a Merida felnire keskeny gumit szerelj fel.
2013. márc. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
[link] .. Ő az ugye? :) Akkor őt fel fogom tudni rakni a Merida felnire? Mert ha igen akkor nem habozok megrendelem hiszen jön a nyár a nagyi pedig már vár :DDD
2013. ápr. 9. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!