Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van valakinek személyes...

Van valakinek személyes tapasztalata a Capriolo Eclips országúti kerékpárról, tavaszra tervezem, hogy vennék egyet,178 cm és 115 kiló vagyok ezek a méretek ehhez a bicajhoz?

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 3. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


itt találsz mérettáblázatot, a testsúly általában nem játszik szerepet... arra készülj fel, hogy bármilyen országúti gépet is veszel, 115kg vel a sz@rt is ki fogja rázni belőled, a legapróbb útegyenletlengés is, mivel az országúti gépek, elég merev szerkezetek... Amúgy szeméjes tapasztalatom nincsen erről a bicikliről, mert én ilyen árkategóriában maximum használtat vennék, ezek általában a lehető legolcsóbb felszereltségű vackok, amik arra valók, hogy hetente egyszer tekerj velük pár kilcsit... ha komolyabb hobbi célra keresel bringát, akkor azt javaslom vagy vegyél ebben az árkategóriában egy csepel gépet, mert nekik legalább biztosan korrekt a garanciájuk, vagy keress egy használt outit mert használtak között van rengeteg nagyon jó gép olcsón általában...

2013. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ja vegyel csepelt, de abbol fekvaltokarost nem talalsz, foleg aluvazzal..xd

maximum a050szettes tourney racsnis fost...

ennyi penzert a hulyenek is megeri..:D

Es inkabb a suly szamit nem a meret, csak mert a tablazat szerint 56os vaz kell neked es csak 54es van, es amiatt nem veszed meg, akkor csak magaddal szursz ki...

az a 2centi, csak 2centi, azert van benne 35-40centis nyeregcso hogy megfeleloen beallithasd, es kormanyszarat is 90-160milis hosszig talalsz..masreszt kisebb vaz merevebb, konnyebb...mondjuk a szerb biciklikkel meg nincsenek tapasztalataim, eddig csak bolgarral (sprint) volt dolgom keleteuropaiak kozul, de ha ujonnan veszed garanciaval, nagy bakott nem lohetsz..:D

Mondjuk 115kilohoz, haaat, necces, de nem remenytelen..de akkor karbon cuccokkal ne tuningold:D

2013. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most neztem meg bovebben, a kep szerint truvativ kiegeszitokkel, hajtassal:D szerintem probald meg..:D
2013. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Versenyző vagy? miért nem veszel trekinget? Sok ember országútit vesz aztán meg pár hónap múlva fél áron árulja. ezt jó tanácsnak vedd!
2013. febr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!