Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyiért tudnám eladni ezeket?

Dzsóóó!!! kérdése:

Mennyiért tudnám eladni ezeket?

Figyelt kérdés

Van egy full új első tárcsafékem- 1500ra gondoltam

aztán egy első váltó -szintén 1500ft

és egy hátsó váltó(shimano), ami -2000ft

szerintetek megéri ez így? mert az egyik haveromnak akarom eladni de nem tudjuk eldönteni h mennyiben egyezzünk meg...



2013. márc. 5. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
most aztán marha sok adatot megtudtunk, ne full újat írj, hanem márkát típust stb...
2013. márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a tárcsafék szett az KTM az első váltó meg Shimano
2013. márc. 5. 22:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Először meg kell győződni arról,hogy a haver bringájához kompatibilisek-e az alkatrészek.Ha igen akkor ezek az árak megfelelőek,talán még többet is kérhetnél érte,de ehhez tudni kéne,hogy pontosan milyen alkatrészekről van szó.Egy első váltó esetében legalább öt szempontot kell figyelembe venni,hogy eldönthessük illeszkedik-e az adott kerékpárhoz.Ha a váltók használtak akkor lehet,hogy még ezek az árak is túl magasak.1500-ért már új első váltót is lehet venni,persze nem mindegy,hogy milyet.
2013. márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden alkatrész kompatibilis
2013. márc. 5. 22:50
 5/5 anonim ***** válasza:
ktm nek is meg simanónak is vannak olyan alkatrészei, amik fillérekbe kerülnek, meg olyanok is amik egy vagyonba, tehát még mindig nem vagyunk sokkal okosabbak... de amúgy annyiért adod el, amennyiért akarod... de mondjuk ha nekem valami már nem kell, én havertól pénzt sem szoktam kérni érte...
2013. márc. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!