Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Felni felújítás? Festés?...

Rolandrrrr kérdése:

Felni felújítás? Festés? Kőfelverődések eltüntetése?

Figyelt kérdés
Van egy viszonylag megviselt(kőfelverődések..)double track felnim. Az lenne a kérdésem, hogyan lehetne egy kicsit kipofásítani, legalább a felverődéseket eltüntetni? Én festékspray-re gondoltam, de nem tudom hogyan kezdjek neki, jó ötlet-e? Van esetleg jobb ötletetek?

2013. márc. 5. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Kire akarod rásózni?
2013. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Senkire, saját használatra marad.
2013. márc. 5. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a terved,hogy kiküllőzöd,lecsiszolod,lefested(a fékfelületet nem),visszaküllőzöd,kicentírozod és ezután tovább használod?Megér ennyit ez a két felni?Képes vagy ezt te magad véghezvinni,mert ha nem akkor többe fog kerülni mint amennyit azok az öreg felnik érnek.
2013. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a spray nemigazán tartós, és nem is olcsó, a porfestés lenne az igazi, kérdés annyit megér e
2013. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Új kerékpárt építek, viszont a régi felnikkel meg vagyok elégedve mindössze esztétikailag vannak kicsit oda. A szerelés része nem gond, az agycsere úgyis hozná magával. Szerencsére fékfelülettel sem kell bajlódni tekintve, hogy tárcsás felnik.
2013. márc. 5. 22:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy igazi harcos pont a sebhelyeitol lesz kelloen zord :) Egy terepjaro is sarosan a legdogosebb.


Mi a fenenek akarnad eltuntetni a seruleseket? Minden karcnak, minden horzsolasnak es minden odaverodesnek tortenete van. Tok folosleges a felnit kiplasztikazni.


Vegyel ra szep uj kulsot, sok csicsas felirattal, a felnit meg mosd meg.


Ha korabban a hasznalattal osszebasztad a felnid, valoszinuleg festes utan is ugyan ugy fogsz jarni.


Amugy is: szereny velemenyem szerint egy festett felni es kullo nem lehet egy komoly darab. Nem hiszem, hogy erdemes lenne idot es penzt forditani ra.


Komolyabb kerekek valamilyen kemiai modon eloxaltak, avagy feluletkezeltek. Versenysportban, ahol a grammokkal szorakozik mindenki, szoba sem johet nehez, festett felni.


De! Ha minden aron piktorkodni akarsz: szedd izze-porra az egeszet. Csiszold le a regi festeket. Javitsd ki a hibakat. Csiszold ujra az egeszet. Zsirtalanitsd. Alapozd le. Fujd szinre tobb retegben. Fujd at vedolakkozassal, legalabb ket retegben. Szereld ossze az egeszet, Centirozd ki a kereket. Utana menj el bringazni es jol verj oda a soderesnek :)

2013. márc. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!