Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit jelentenek biciklinél a...

Mit jelentenek biciklinél a méretek?

Figyelt kérdés
Csak neten keresztül tudom megrendelni és van 51 54 és 57-es méretben, de nem tudom, hogy mi pontosan a különbség vagy hogyan tudnám megállapítani, hogy melyik kell.
2013. febr. 7. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


persze ez nem ilyen egyszerű, attól is függ, miféle bicikli, milyen stílusban szeretnéd használni és mire?

vannak bicikli típusok amikből célszerű kisebbet választani, valamint a mérettáblázat sem garancia, lehet, hogy olyan emberre találták ki aki 175cm magas, és hosszú lábai vannak, de neked rövidebbek lábaid... a mértet táblázat nem helyettesíti a kipróbálást, ezért nem szabad kipróbálatlan biciklit vásárolni. az ilyen és hasonló emberek miatt van tele jobbnál jobb alig használt töredék áron eladó bringákkal szinte minden apróhirdetős oldal...

2013. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link] ezt néztem ki és 168cm vagyok, főleg városban használnám

nagy a látszólagos különbség az 51 és 54-es között?

2013. febr. 7. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:
fixiből általában elmondható, hogy célszerű a kisebbet megvenni, persze akkor is jobb lenne ha ki tudnád próbálni, de így se baj, csak ha neten rendeled, akkor ha esetleg nem lenne jó mégsem a méret, akkor jogodban áll az átvételtől számított 8 napon belül elállni a vásárlástól ezt ne feledd...
2013. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amúgy nekem a mali duke jobban tetszik:)
2013. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

akkor a kisebbet rendelem meg, köszi a segítséget! :)

duke is nagyon ízléses, de nem egy tipikus női bicikli :)

2013. febr. 7. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!