Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A mongoose tényleg szar? Sok...

A mongoose tényleg szar? Sok helyen ezt írják.

Figyelt kérdés
Teljesen kezdő vok érdemes olyat venni?

2013. jan. 7. 14:47
 1/5 Takumi ***** válasza:
Igen ez kezdőknek való márka. Szerintem érdemesebb mindig egy kevésbé jobbal kezdni, mert ha elmegy a kedved az egésztől kisbb a bukó. Tehát kezdésnek tökéletes.
2013. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem lehet azt mondani, hogy kezdőknek való.. szerintem senkinek nem valü... egy dög nehéz vacak...

persze ez csak a bmx ekre vonatkozik, ha másról lenne szó arra nem feltétlenül igaz...

2013. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne szar? És egyáltalán melyik típusról van szó?

Inkább nézd meg az alábbi videót, és döntsd el magad:

http://www.youtube.com/watch?v=5Yo84QyRpxE

2013. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem itt most bmx-ről van szó nem montirol... bmx-ben egy szutyok, gané és még sok aljas szó illeti ezt a márkát... kezdőknek én egy kempinget jobban ajánlok mint egy mongoose-t... olyan nehéz hogy kezdőről haladóra az életbe nemfog egy olyannal eljutni.. aki mongoose-zal kezd általában azok szokták azt mondani hogy a franc kinlódik a bmx-ezéssel.. :D
2013. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fenui ***** válasza:
Kedves negyedik válaszoló, jómagam is egy mongoose michief-el kezdtem, és csodák csodája, ma egy WTP alapú bicóval pörgetem a kápékat :D vissza a témához, kezdőknek azért jó, mert kigyúródik tőle, és jobban bírja a strapát, ráadásul olcsóbb is. abszolúte ajánlott izmosabb kezdőknek. :D
2013. ápr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!