Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért mondják, hogy a fixi...

Miért mondják, hogy a fixi függőséget okoz?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 20:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem a fixik a kinézetükben tetszenek. Ennyi.

Életveszélyesek városba, a biztonság egyenlő a nullával, kivéve ha profi vagy, de egy rendes biciklivel is előbb megállok, mint ti ezekkel. Engem szerintem az is idegesítene, hogy állandóan tekerni kell, nem tudok pihenni.

2013. jan. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
már megin egy... a biztonsággal csak akkor van gond, ha féknélküli divatmajomról beszélünk...
2013. jan. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
sajnos nincs fixim :/ de ha veszek akkor az enyémen tuti lesz első hátsó fék is :D
2013. jan. 8. 06:43
 14/18 anonim ***** válasza:
Vásárlás előtt inkább próbálj ki egyet. Menj vele pár kilómértert, mert nem biztos, hogy fog tetszeni és akkor pénzkidobás.
2013. jan. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
már kipróbáltam, mondjuk fék nélkülit és esés volt a vége:D de nagyon tetszett:) fékkel imádnám :D
2013. jan. 8. 10:05
 16/18 krunpli007 ***** válasza:
hát én elsőfék nélkül csinálom nagy forgalmban, ráadásul 52/14 es áttételem van így csinálom már fél éve és semmi bajom nem lett próbáld ki teis (max belehalsz)
2013. jan. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
egyébként ehhez a témához kapcsolódva, nézd meg a premium rush című filmet :D
2013. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

egy gagyi film vacak színészekkel, és nagyjából nem történik semmi a filmben, csak a főszereplő nyilakat hallucinál az aszfaltra... inkább írd be youtube ra, hogy fixed gear, és több ezer sokkal tartalmasabb videót fogsz találni.

Picit mérges is vagyok arra a filmre, fixizés nagyjából egy idős a biciklizéssel, ere most jön ez a film, dicsőíti a fék nélküli fixiseket, és most kezd divat lenni, hogy mindenfele életveszélyes kiskölykök száguldoznak...

2013. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!