Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 3 évesnek még érdemes futóbici...

3 évesnek még érdemes futóbiciklit venni? És ha igen akor melyik fajtát mert úgy tudom vannak nagyobbak is de nem tudom melyik az.

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
érdemes, és természetesen akkorát, hogy kényelmesen leérjen a lába
2013. jan. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
érdemes.mi is nemrég vettük a gyereknek.most lesz 3.igen arra figyelj hogy leérjen a lába.mi a Brandon-ban vettük.állítható az ülés magassága,a váz fából van.jól néz ki.16 ezer körül vannak de megéri mert segíti az egyensulyérzék fejlődését.
2013. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nemtudom, nekem 3 évesen már pótkerekes bicóm volt felgörbített pótkerekekkel, hogy ne feltétlenül támasszanak, csak eldőlni ne hagyanak, mondjuk nálunk, apámnak hála kötelező volt a heti 2 biciklitúra már akkoriban is, 6 évesen már balaton kört tekertünk 1 hétvége alatt
2013. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

én biztos nem pocsékolnék pénzt ilyesmire

elég borsos áron van, azért már bringát veszel, az meg több ideig jó, ez gyorsan kimegy alóla

max leszeded a láncot, meg a hajtást, és már kész is a futóbicikli

de régen meg tudtak tanulni egyből bringázni biciklivel a gyerekek, manapság már nem megy?

ez egy nagy lehúzás, semmi más...

2013. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha értesz valamennyire a biciklikhez, akkor tényleg vegyél rendeset és szedd le róla a pedált, hajtókart meg láncot. Nem egy nagy ördöngösség.


Bár régen a kitámszatókerék volt a divat, azóta rájöttek, hogy a futóbiciklivel könnyebben lehet tanulni, mint kitámasztókerékkel. Az meg azért túlzás, hogy egyből megtanulta mindenki, szerintem nagy küzdelem volt, csak az idő megszépíti az emlékeket.


Az viszont nem igaz, hogy lehúzás, hiszen úgyis új és új biciklit kell venni, ahogy nő a gyerek, tökmindegy, hogy az első egy futóbicikli vagy kitámasztós.

2013. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!